Ankara batıkentte 2 haftada bir ev temizliğine gelebilecek temizlikçi bayan arıyorum.

popp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
512
0
merhaba,

başlıkta da belirttiğim gibi 2 haftada bir tam gün ya da haftada bir yarım gün temizlik için gelebilecek titiz bir bayan temizlikçi arıyorum...

Son düzenleme:
merhaba,

başlıkta da belirttiğim gibi 2 haftada bir temizlik için gelebilecek titiz bir bayan temizlikçi arıyorum...

merhaba ben ankarada ev temizligine gidiyorum bu hafta doluyum ama önümüzdeki hafta size boş oldugum gün gelebilirim açtıgım konularda telim var arar sanız detayları görüşelim.

tabii olabilir.. ama ben arasıra boş olduğunuzda değil benim belirleyeceğim günde sürekli gelebilecek birini arıyorum çünkü çalıştığım için evde olduğum zamanlar kısıtlı.. sizin hangi gününüz boş..?

Son düzenleme:
tabii olabilir.. ama ben arasıra boş olduğunuzda değil benim belirleyeceğim günde sürekli gelebilecek birini arıyorum çünkü çalıştığım için evde olduğum zamanlar kısıtlı.. sizin hangi gününüz boş..?

tabi sizin belirlediginiz gün de gelirim ben işlerimi ayarlarım siz hangi gün istersini haftaya çarşamba uygunum eger siz farklı bir gün isterseniz o güne ayarlım işlerimi yarım gün gitmiyorum malesef gittigimde tam günüm gidiyor içimede sinmiyor iş bitmeyince o yüzden uygun olursa 2 haftadabir tam gelebilirim. Çalışdıgım kişiler evde olmuyor hepsi mevkishibi ben sabah gelip akşama işi bitirir çıkarım 08 den 05 e kadar çalışıyorum.

Merhaba size uygun olmadımı yarım günmü arıyorsunuz 2 haftada bir tamda olur yazmışdınız. Burda tanışıp gittigim 3 kişi var referansda verebilirim.

merhaba ben ankarada ev temizligine gidiyorum bu hafta doluyum ama önümüzdeki hafta size boş oldugum gün gelebilirim açtıgım konularda telim var arar sanız detayları görüşelim.
Numaranızı bulamadim nasıl iletişime geçebiliriz

X