Ankara bahçeci tüp Bebek merkezi mi yoksa centrum klinik mi

Bssrakrtts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
45
7
Merhaba kızlar konu başlığı üzere hangi hastane ve doktorlari tüp Bebek konusunda iyi sizce , bu hastane gidip tüp Bebek yaptıranlar varmı iki hastane de de şikayet var memnun kalan da bir o kadar var, açıksası kararsızlık içindeyim bi an önce çözüme kavuşturmak istiyorum birde tüp Bebek sürecinde Dr mfk ürünlerini denediniz mi faydasını gördünüz mü cevaplarınızı bekliyorum:))

İstersen bildiğim kadar bilgi verebilirim

3 ay eş paketi kullandım bı ay bekledim iki ay düzenli sonniki ay adetim duzensiz oldu normalde de düzensiz bir ay düzenli olsa diğer ay düzensiz oluyo polikistik över var toplam 5 ayı buldu mfk ikinci defa gecikince ben direk randevu aldım bahceciye gittim ön görüşmeye ücretsiz ama muayene olmak istersen 1000 TL para oduyosun 6 ay geçerliliği var bn direk başlamak için ücreti ödedim diğer hastaneden belgelerimi istemişti rahim filmi spermiogram tedavi dosyaları hepsi yeniydi Altan muayene etti kanda verdim direk tedaviye başlıyoruz herşey çok uygun dedi çok şaşırdım bn adetle beraber başlanıyor diye biliyordum sordum uygun görürsek böylede başlıyoruz dedi iğne yazdı 4500 tuttu 6900 ön ödeme alıyoruz geri kalanı transferde alıyoruz dedi fiyat 23 bin ocakta zam gelecek zammı da alıyoruz dedi biz herşeyi kabul ettik bir sürü imza attık başladık şu ana kadar ilaclara 8300 ödedik cumartesi yumurta toplama işlemi olacak gayet memnunum çok ilgililer herşeyi ince ayrıntısına kadar anlatıyorlar bende çok araştırdım gitmeden önce en çok övülen bahceciydi

berfu hocaya mı başladınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…