Aniden aklima gelen bir olay

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.856
Aniden aklima, cocuklugumdan bir olay geldi.. Bazi seylerin nedeni olmaz zaten.. Konuya geciyorum: Ben ilkokuldaydim, derslerim iyiydi.. Sevilen bir ogrenciydim.. Annem de bankaci memur bir kadindi ve o da sevilen bir veliydi.. Kendine gore yakin samimi veli arkadaslari vardi.. O veli arkadaslarinin cocuklari genelde kizli erkekli gruplar halinde takilirlardi.. Ben de siniftan bir erkek arkadas edinmistim, bu arkadasin dersleri vs cok iyi degildi.. Ama ben onunla iyi anlasiyordum, ikimizin de ortak zevkleri vardi (roketler gemiler gibi mesela) Genelde ikimiz birlikte vakit gecirmeye baslamistik ve ben onunla arkadaslik etmekten mutlu oluyordum.. Sonra bir gun annem beni yanina cagirip dedi ki, sen genelde muratla takiliyormussun, bana veli arkadaslarim soyledi.. Herkes cok garip karsilamis, niye torarikar gibi bir kiz, kendi gibi kizlarla ve bizim cocuklarla oynamak varken o cocukla oynuyor diye kinar gibi konusmuslar.. Yani annem bana boyle kizar gibi yapinca ben de bir daha o arkadasimla o kadar samimi olamadim Ama nedensizce aklima geldi ve bir uzgunluk coktu.. Yani tamam size gore sacma olabilir arkadaslik etmem, ama bir cocuk bundan mutluysa niye engellemeye kalkisilir ki.. Benzer seyler yasayanlariniz oldu mu

Torarikar ne ?

Yaptıkları yanlış tabi insan seçmek çocuğuna da bunu aşılamak.

Annenize neden şimdi sormuyorsunuz?

Halit Ziya Uşaklıgil kitabından firlarcasina bir anlatım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…