anerstezisiz kurtaj yaptiran varmi???

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar aranizda anestezisiz kurtaj yaptiran varmi cok aci cekiliyormu bu islemde????

Ben iki defa yaptırdım, birinde bebeğim karnımda ölmüştü, diğerinde ise düşmüştü ama büyük parçalar kalmıştı, fazla bir acısı yok, kendini kasmassan daha az acır, psikolojik yanı da var yani, ben ikincisinde hiç hissetmemiştim bile ağrı, ilkinde ise moralim çok bozuktu kasmıştım kendimi, biraz ağrı olmuştu...

anestezisiz olmaz canım o işlem en azından lokal anestezi yapılması lazım sonuçta rahimin içi temizleniyor bebeğe ait tüm dokulardan arındırılıyor bir parça canı yanıyor insanın

ben iyiyim ama bebegim iyimi bilmiyorum dun randevum vardi ultrason icin gebelik kesesi var fakat embryo yok dedi doktor 7;5 haftalikken vajinal ultrasonda gorunmemesi hic normal degil gibi geldi bana bos gebelikten cok korkuyorum bir hafta sonra yeniden gidicem insallah bu sefer gorurum allahim(endisem bu yuzden!!

Canim Ya şimdi Bunlari Araştirip Düşünüp Neden Kendini üzüyor Ve Illede Kötü Sona Hazirliyorsun Yapma Lütfen Biraz Pozitif Olmayi Denemelisin Dualarim Seninle Inşallah Meleğin Sana Siki Siki Tutunur:teselli:

Ya mehay niye boyle yapiyorsun hayatim ya dur hele daha sonnuc cikmadan baslamissin kurtaj arastirmalarina.Yapma boyle yaa valla bak benide uzuyorsun gulum.

canım bu tip şeyleri düşünüp neden kendini yıpratıyorsun önce bi kontrole git bakalım dr ne diyecek eminim bebişin bu sefer kendini gösterecektir bende 6 haftalıktım gittiğimde görememişti dr ve kalp atışlarını duyamamıştı 15 gün sonra gittiğimde çok şükür herşey yolundaydı hemen moralini bozma lütfen ve pozitif düşün dualrımız seninle ve minik bebişinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…