Anal seks isteyen eş…

Zararlı. Enfeksiyon riski var, makat kaslarının anlık zarar görme riski var, sürekli olursa dışkıyı tutamamaya neden olma riski var...

Son düzenleme:
5 vakit namaz kılıyorsunuz ve anal seks yapmayı düşünüyorsunuz? Çok tezat geldi.
Anal seks yapan karı ve kocanın nikahının düşeceğini bilmiyor musunuz?

Benim esim anal istese hayir dememe rağmen israr etsem boşanmaya kadae gider acik ve net eşinizin penisi ince muhtemelen ondan darlik istiyor ayrica bu hakli bosanma sebebi ornek sonuclar var mahkemelerde

Anal sex isteyen ese soyleyin
Kadinin onu bosamaya hakki var bu konuda apacik haram madem bu kadar dindar bunu bilsin

Yapıver bacım nolcak sanki, içinde ukte kalmış alışırsan sende sürekli istersin ama dikkat et :))))))

Benim esim asiri ateşli ve ben çok memnunum azgınlık kotu degil yeterki eside ayni olsun ama arkadan iliski cok tehlikeli
yok tabi ki karşılıklı ve sağlıklı olan ilişkiye saygım sonsuz ama bu tarz hem can acıtan hem de sırf zevk için eşine acı vermekten çekinmeyen erkeklerin azgınlığı çok kötü durduramıyorsun gerçekten bağımlısı olanı

anal isteyen erkek mide bulandiran erkektir kadina saygisi olmayan kadini sadece cinsel obje olarak goren tiptir hani merak edersin bi dile getirirsin onu anlarim ama olumsuz yanittan sonra israr etmek karaktersizliktir oyle erkeklerden uzak durmakta fayda var

Vajinana neden boşalamiyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…