Anket "Anahtarinizi evde unuttunuz mu ????

"Anahtarinizi evde unuttunuz mu ???

• unutsamda birsey olmaz cünkü evde herzaman bir kisi var....

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    34

Emine

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
1.598
13
48
her insanin basina gelebilecek bir olay , acele isin var yada dalginlik vs. evden cikiyorsunuz ve kapiyi üzerinize kapatiyorsunuz ve o an akliniza anahtariniz geliyor ... anahtar iceride kalmis ve eve giremiyorsunuz , ya penceren girmeye calisacaksiniz yada kapiyi acan kisileri cagiracaksiniz ve onlara para verip actiracaksiniz yani anliycaginiz bas agrisi demek buÇok üzgünüm çoook

böyle bir sey geldimi basiniza ??

bizim üc defa geldi bu basimiza ikisinde kapiyi actirttik ve her defasinda 90 € ödedik ücüncüde ise esim kapiyi gercekten tekmeledi ve acti....
cok kötü bir olay ......

ay iki gün önce bende unuttum anahtarımı :nazar:
bu günde eşim unutmuş anahtarını ve telefonunuda evde unutmuş şakkıdı

unuttum...yeni evliyken tüm camlar açıktı apartmana çıktım..ceryan yaptı kapı kapandı bend ışarda kaldım..hemde pijamayla...eşimin işide çok uzaktı o zmn...allahtan balkon alcaktıç...tuvaletın kucuk camıda balkona bakıyodu..komşunun kızı ordan girdi açtı kapıyı ...bende evime kavuştum ..aklımda başıma geldi...

Evet unuttum.Allahtan o zamanlar kapımız tahta kapıydı da kolaylıkla açıverdik.

henüz unutmadım ama hayat bu belli olmaz tabii.

ohooo çok unuttum :roflol: özelıkle acele çıkıyorsam evden.. ama smdı akıllandım ,anahtarım hep cantama atıyorum :))

çok kötü ya bende unuttum, şimdi ilk işim anahtarı çantama atmak oluyu dışarı çıkarken

hayatımda ilk defa geçen gün unuttum. oda kocam yüzünden kapıda acele ettirdi bana. tam ayakkabılarımı bağlarken kapıyı kapattı birde üstelik anahtarım kapının üstündeydi. neyse ki dışardan kocamın anahtarını sokunca kapı açıldı yoksa kaydirigubbakcemile

hiç unutmadım, 10 yıl yalız yaşadığım iin böyle bir paranoya var bende, çantamda anahtar var mı diye kontrol etmeden hayatta adımımı atmam dışarıyakaydirigubbakcemile2, ama eşim 1 kez unuttu gamyoncuiremsu

hic unutmadim zaten unutsamda problem olmaz yedegim var

çok unuttum. hatta kapının üstünde unuttum apartmandaki çocuklar müziplik olsun diye kilitlryip gitmiş. evin içinden kapıyı açın diye çırpınmak da rezil bişeymiş yaşadım gördüm :roflol:

çok oldu öyle salaklıklarım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet bı kere unuttum hemde nasıll mısafırlerımle dısarda kaldık annemlere gıtık esım gece calıstıgı ıcn annemde sabahladık:)

cooook
bıde pıjama ıle kapıda kaldım 2 sefer kaydirigubbakcemile3

komsudan cıkmadım eşim geldı actırdı kaydirigubbakcemile3
cok kaldım ya saysını bıle hatırlamıyorum valakaydirigubbakcemile3
cok dalgınım cok:nazar:

X