Doğuma Hazırlık ana kucağı setleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ezram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
8
0
arkadaşlar merhaba ana kucağı seti aldınız mı?içinde kanguru çanta alt değiştirme portbebe olanlardan setler pek hoş görünmüyor tavsiyelerinizi bekliyorum

arkadaşlar merhaba ana kucağı seti aldınız mı?içinde kanguru çanta alt değiştirme portbebe olanlardan setler pek hoş görünmüyor tavsiyelerinizi bekliyorum

canım ben hem oto koltuğu hemde bebeği rahatlıkla taşıyabileceğim bişey alıcam,ilk anlarda elime kucağıma alamam bebeği korkarım o yüzden oto koltuğu gibi taşıyabileceğim bişey istiyorum.

kanguruyu bebek biraz büyüyünce alırım,

alt değiştirme takımıda zaten basit heryerde var alırım bir tane ..

çantayıda bakıcam kendime şık ve büyük rahatlıkla bebeğimin eşyalarını koyabileceğim bi çanta alıcam,o setteki çanta bez gibi ne bileyim benim hoşuma gitmiyo

internette bakıyorum o setlere ama benim hoşuma gitmiyor çok basit görünüyor gerek görmedim,bana saçma sapan özensiz hazırlanmış gibi geliyor.. yanlış anlamayın zevk meselesi belki seven vardır ama ben o setlerden kesinlikle almam

ben de almadım o setlerden. biz puset aldık. hem bebek arabasına konuyor, hem oto koltuğu hem de bebeği taşımak için rahat oluyo. ama gozlemledıgım kadarıyla içine bebek konan çantalar var ya onlar çok kullanışlı oluyo. biz almadık ama alıcaz. hem hafif hem kolay. koy bebeği içine çanta gibi taşı

Ben puset, ana kucağı ve portbebe olan 3'lü setten aldım. Ana kucağı oto koltuğu olarak da kullanılıyor. Portbebe setin içinde vardı. Ayrı olsaydı almazdım. Sevmiyorum onları...

canım bende oto koltuğu ve araba aldım sadece kanguruda taşımak bana hoş görünmüyor portbebe de gereksiz gibime geldi nasılsa oto koltuğu var

ben ne ana kucağı ne port bebe ne kanguru hiç birini almadım oto koltuğu aldım bide zaten bebek arabası mecbur.diğerlerine gerek duymadım oto koltuğu hem ana kucağıda olduğu için en çok ev içinde dışarıda gezmede ve arabada sanırım onu kullanıcam.bebek arabasının içine uygun değil ama ondada kullanmayayım diye düşündüm zaten meleklerimiz mevsiminde gelecek nasipse havalar güzel gidiyo port bebede pişer çocuken iyisi oto koltuğu en çok kullanacağım şey olucak sanırım

canım bende oto koltuğu ve araba aldım sadece kanguruda taşımak bana hoş görünmüyor portbebe de gereksiz gibime geldi nasılsa oto koltuğu var

canım yaa hep merak ediyorum oto koltuğu alıcam bende ama ben bebeğide rahatça taşıyabileceğim bişey olsun istiyorum sence nasıl oto koltuğu yani bebekte rahatça taşınabilirmi içinde,hani zaten sürekli onla ttcak değilizde hani ilk zamanlar dışarı çıkmak,biryere giderken bebeği güvenle içine koyabilirmiyiz...

sanki oto koltuğu koltuk gibi duruyor yani bebek ilk anlarda oturamaz anlatabiliyormuyuz oto koltukları yatıyotmu arka tarafı ?

Arkadaşlar ben kendim alacak olursam 2. el alacağım o yüzden baktığım uygun fiyatlı oto koltuklarını sizlerle de paylaşmak istedim belki sizde almak istersiniz.Çünkü bebek kısa bir süre kullanacağı için o kadar da masrafa gerek yok diye düşünüyorum.
big_6269559_410866_v2r8352.JPG

sahibinden.com 0-13 kg
fiyatı:55 tl
pierre cardin
oto için uygun
garanti belgeli
Ayarlanabilen itme kolu
Alüminyum konstriksiyon
Kolay monte edilebilen lüks taşıma
Tam yatabilen sırt dayanağı
Omuz askısı
0-7 ay taşımalı kullanım
0-36 ay puset kullanımı
12902630_1081180_aiv5188.jpg

sahibinden.com
fiyat:60 tl
0-13 kg
ürün sıfır
carry oto koltuğu
Baş Destek Yastığı Ve ıç Minderi
Sallanabilir Veya Sabitlenebilir
Ayarlanabilir Taşıma Kolu
Çıkıp Yıkanabilen Kumaş
12672062_1212074_78m4961.jpg

sahibinden.com
fiyat:75tl
0-13kg
Kanz KZ 501oto koltuğu ana kucağı
taşıma kolu üç pozisyon ayarlanabilme
(yatma-oturma-taşıma)
bebeğin güvenlik koruma destekleri
portatif üst tente
sallanma özelliği
2 yıl garanti
12543699_745689_ykn7976.jpg

sahibinden.com
fiyat:50tl
0-13kg
13128016_976471_ax23668.jpg

sahibinden.com
50 tl
0-13kg
Hauck Grup ana kucağı oto koltuğu
KUMAŞLARI ÇIKARTILIP YIKANABıLıYOR
ARABAYA EMNıYET KEMERıYLE TAKILIYOR
big_12895249_689310_c676096.jpg

sahibinden.com
35tl
0-13kg
12370355_605975_34y5542.jpg

sahibinden.com
85tl
0-13kg grubu oto koltuğu (Doğumdan 12 aya kadar.)
Kraft marka bebek arabalarına takılarak travel set yapabilme imkanı
Bebeğinizin uyumasına yardımcı olmak için tutma kulbunun arkaya çevrilmesiyle öne - arkaya sallanabilme özelliği
Taşıma kulbu sayesinde taşıma kolaylığı
ıstenildiğinde oto koltuğu olarak kullanılabilme özelliği
Bebeğin boynunu tutamadığı dönemlerde (0 - 3 Ay) kafasının düşmesini engelleyen boyun desteği
Bebeğinizi omuzlarından ve bacak arasından kavrayan kemer sistemi
Tüm kraft Ürünleri gibi bebeğinizin sağlığına uygun, bebeğinizin sırt şeklini bozmayan iç yatış açısı
30 Derecede elde yıkanabilen kumaş
3.4 kg (Kolay Taşınabilir)ağırlık EC- R 44 - 03 AVRUPA GÜVENLıK STANDARTI

Son düzenleme:
X