ana kucağı almak gerkiomu?????

ana kucağı evde iyi oluyo heryere götürüyosun bebişi.balkona falan çıkarken, mutfakta iyi oluyor.ayrıca arabada da bebiş rahat ediyor.
ama sokakta kullanamıyosun taşıması gerçekten çok zor oluyo.
ev için ideal bi yere misafirlige falan gidinice rahat oluyoor bebegi nereye yatırsam demiyorsun.

evt benim ablam da almisti cok ise yariyor gercekten..her yere tasiyorduk yegenimi...gerekli bence...ben de alicam insallah...

banada annem set halinde almış setin içinde ana kucağı, kangru, port bebe, çantası,altını değiştirmek için kalın battaniye gibi bişi yastığıda var. öyle çok pahalıdaha değil 170 lira falandı galiba set halinde ve hepside kullanışlı şeyler bence.benim aklıma takılan tek şey beşik nasıl alsam diye düşünüyorum.ilk zamanlarda mobilya tarzı takım olanlardan alırım di,yodum ama sanırım pek kullanışlı değilmiş şimdilik ucuz tekerlekli olanından bi tane alırım hem her odaya ite ite gider nasıl olsa kısmetse 3 yaşına gelince oda istemeye başlar ozaman alırım diyorum.

banada annem set halinde almış setin içinde ana kucağı, kangru, port bebe, çantası,altını değiştirmek için kalın battaniye gibi bişi yastığıda var. öyle çok pahalıdaha değil 170 lira falandı galiba set halinde ve hepside kullanışlı şeyler bence.benim aklıma takılan tek şey beşik nasıl alsam diye düşünüyorum.ilk zamanlarda mobilya tarzı takım olanlardan alırım di,yodum ama sanırım pek kullanışlı değilmiş şimdilik ucuz tekerlekli olanından bi tane alırım hem her odaya ite ite gider nasıl olsa kısmetse 3 yaşına gelince oda istemeye başlar ozaman alırım diyorum.

beşik bencede mobilya tıpı almana gerk yok,hemde ben herkesten duyuyorum kullanışlı degılmiş.ben oyun parkı aldım hem tekerleklı hemde katlanınca kucucuk oluo her gttığin yere tasınıo.sora kesın oda isterler bebişler:emir_bebek:o zaman oda yaparısskaydirigubbakcemile3:nazar:

ana kucağı evde iyi oluyo heryere götürüyosun bebişi.balkona falan çıkarken, mutfakta iyi oluyor.ayrıca arabada da bebiş rahat ediyor.
ama sokakta kullanamıyosun taşıması gerçekten çok zor oluyo.
ev için ideal bi yere misafirlige falan gidinice rahat oluyoor bebegi nereye yatırsam demiyorsun.

pekı kac aylıga kadar kalıo içinde hemen kuculuomukı?

özlemcim bebek olayı gerçekten çok masraflıymış,benimde iki haftam kaldı.ana kucağı aldım ayrıca port bebe de aldım.sanırım çok gerekli ,ablamdan falan biliyorum.iyi doğumlar sana da

evet al al bitmioo:) benim bıkac gunum kaldı hala eksık cıkıo port bebe bnde aldım.sanada ii doğumlar:nazar::1rolleyes:

arkadaşlar bu mobilya tarzı karyolanın nesi kullanışlı deilmiş ben anlamış deilim yani sonuçta bi beşik alınıcak bide dolap bare tam takım alınır karyolada öle küçücük değil şöle 4-5e kadar yatacağı şekilde alınır sonradanda baza alındımı tamamdır dolabıda anca daha büyüdüğünde değiştirilir
ben oda takımı almayı düşünüyorum yatak odasına bambu beşik yağı ordan oraya sürüklemeye gerek yok

an kucağı çok kullanışlı.evde heryere götürebiliyorum.komşuya giderken,gezmeye gidince nereye yatırcam derdi olmuyor.oto koltuğu olarak da kullanıldığı için güvenlik açısında önemli.13 kiloya kadar kullanılıyor.

bende ikizlerime hamileyim ve şimdiden aldım ana kucaklarını. çok işime yarayacağını düşünüyorum. evin içinde her yere bebeklerimide taşıyabilirim. yalnız bıraksam bile kemerini takarım içim rahat eder.

şu park yataklari çok met ediyolar kismet olursa bende onlardan alicam, o buyuyan beşiklere gelince, beşiğin diğer parçalari çikartildiğinda yataği buyutmek icin ytak çok dart ve biçimsiz kaliyomuş çok ta çirkin duruyomuş bi yakinm söylemişti onda ayniisindan var çünkü.en iyisi, park yatak hem ucuz hem kullanişli.

bende aldım anakucagı evde kullanırız diye düşünüyoruz.dışarda taşıması zor olur o yüzden portbebede aldık.

şu park yataklari çok met ediyolar kismet olursa bende onlardan alicam, o buyuyan beşiklere gelince, beşiğin diğer parçalari çikartildiğinda yataği buyutmek icin ytak çok dart ve biçimsiz kaliyomuş çok ta çirkin duruyomuş bi yakinm söylemişti onda ayniisindan var çünkü.en iyisi, park yatak hem ucuz hem kullanişli.

canım o park yataklar pek kullanışlı degil tamam hafif yer kaplamıyor ama derinligi çok az bebek 6aylık olunca onun içinde yatamaz yuvarlanıverir Allah korusun.bende çok kararsızdım o konuda en sonunda mobilya yatak aldık 2gün önce eve getirdiler fazlada yer kaplamadı.

canım o park yataklar pek kullanışlı degil tamam hafif yer kaplamıyor ama derinligi çok az bebek 6aylık olunca onun içinde yatamaz yuvarlanıverir allah korusun.bende çok kararsızdım o konuda en sonunda mobilya yatak aldık 2gün önce eve getirdiler fazlada yer kaplamadı.
dolapta aldinmi canimm eşyalari için yoksa yanlizca beşikmi. Bide nekadara aldinn

canım o park yataklar pek kullanışlı degil tamam hafif yer kaplamıyor ama derinligi çok az bebek 6aylık olunca onun içinde yatamaz yuvarlanıverir Allah korusun.bende çok kararsızdım o konuda en sonunda mobilya yatak aldık 2gün önce eve getirdiler fazlada yer kaplamadı.

ya bende kararsızım park yatakmı alsam mobilyamı diye ... karar veremedim heryere taşınması ve oyun parkı olması iyi aslında

dolapta aldinmi canimm eşyalari için yoksa yanlizca beşikmi. Bide nekadara aldinn

canım herşeyi içinde yani mobilya,yatak,uykuseti,cibinlik toplam 350ytl.dolap almadık kiracıyız biz seneyede tayin olayı bekliyoruz.piyasa okadar acayip ki herkes tutturabildigine fiyat veriyor aynı yataga 450bile diyen var.

bende şimdiden düşünüyorum beşik olayını anca karar veririm çünki kiracıyım oda yapıcak durumum yok yatak odamda fazla büyük değil park yatak düşündük ilk ilk zamanlar üst katında yatar sonra alt kısmına alırız dedik ama bir kça yerde baktım ozamanda çok derin oluyo bebeği içine yatırmak filan zor olmazmı kullanlananlar varsa bizi aydınlatsın noluur

ana kucağı bende almayı düşünüyorum evin içinde rahat olur bebek arabasıyla takım olanlar var üzerine takılıyo onlardan almayı düşünüyorum

X