An itibari ile anlaşmalı boşanma

nagmem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
233
169
33
Stresli bir altı ayın sonunda anlaşmalı olarak boşandım . Bir narsistten , kan emiciden yakamı kurtardım. Buraya duygularımı yazmak ve kendime de anı kalsın istedim. Son bir haftam çok stresli geçti. Çünkü sürekli kararlar değiştiriyor protokole uymuyordu. Mahkeme günü geldi çattı. Yaşadığı şehre geldim o kadar emeklerle kurulan evliliğim 5 dakika da sonlandı. Üzerimden tonlarca yük kalktı iyi ki çekişmeli anlaşmalıya dönüştü . Bu stresin yanında onu düşünemiyordum. Darısı diğer boşanma sürecinde kız kardeşlerimin başına. Umarım travmalarım da iyileşir biran önce

Yolunuz bahtınız açık olsun

Hakkınızda hayırlısı olsun. Gönlünüzden geçtiği gibi olsun bundan sonraki hayatınız

Hayırlı olsun kurtulmanıza sevindim

Sadece 6 ay mı sürdü evliliğiniz ? Temel sorunlar neydi neler alabildiniz tazminat altın ?

Hayırlı olsun kurtulmanıza sevindim

Sadece 6 ay mı sürdü evliliğiniz ? Temel sorunlar neydi neler alabildiniz tazminat altın ?
Hayır altı aydır evden ayrıyım . Evlilik 2,5 sene sürdü . İstediğimi alamadım tabiki. Ama uğraşmak istemiyorum görmek istemiyorum çirkinleştikçe çirkinleşiyor. Aslında her söylediğinin delili de var da ben yoruldum . Şehirler de ayrı ya git gel uzun iş. Sebebi kendi ailesini benimsememesi. Her şeyi dedikoducu gibi ailesine yetiştirmesi vs vs sürekli uğradığım manipüleler

Ben de bir narsistten kurtulacağım bir yıllık evliliğin sonunda . Dilerim ki çekişmeli davam anlaşmalıya evrilir bir an önce sizi tebrik ederim yolunuz açık bahtınız çok güzel olsun insallah. Benim manyak bir yılda hayattan soğuttu beni

Hadi geçmiş olsun. İnşallah bundan sonra çok mutlu olursunuz iyi insanlarla karşılaşırsınız

Gecmis olsun ben de bugün boşandım anlaşmalı.. istesem kanıtlarım vardı cekismeliyle tazminat o bu da alırdım ama daha fazla o adamın çamuruna bulaşmak istemedim. Aynen benimki de cirkinlestikce cirkinlesti.. gerekçeli karar eylülde çıkacak bi an önce o da çıksın da bitsin tamamen.

aynılarını yaşadım sanki ben yazdım gibi okudum. geçmiş olsun umarım yeni hayatınız daha güzel olur

Teşekkürler . Size de çok geçmiş olsun . Benim karar bu hafta içinde çıkacakmış. Soy adından bile biran önce kurtulmak istiyorum . Benim de parası umrumda olmadı görmek duymak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…