Amniyosentez

sevda27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
5
0
45
Merhaba arkadaşlar ben araniza yeni katildim 1 ay önce üçlü testim sorunlu çikti. Doktorum amniyosentez önerdi bende yaptirdim ama geçen bir ay benim için öyle sikintili geçtiki anlatamam. Bunlari buraya yazmamin nedeni daha önce sadece burda amniyosentez hakkinda yorumlar okumuştum ve dedimki eger benim sonuç iyi çikarsa bende buraya yazacagim. şimdi arkadaşlar size tavsiyem kesinlikle test mest yaptirmayin bunlari zaten degiştiremiyorsunuz sadece moraliniz bozuluyor bizim ikili yi üçlü 1/134 çikti ama kendi kendimizi yiyip bitirdik sadece sonuçta elimizde kalan bir aylik moral bozukluğu. Size tavsiyem allaha dua edin ve hiç test yaptirmayin bunlar hiçbirinin dogruluk kesinligi oluşturmayan sadece para harcatiran ve moral bozan şeyler. Inanin bu çocugunuza daha çok zarar verir. Hem sizin çocugunuz normal dogdu diyelim ama nerden biliyorsunuz bir sene içinde veya sonra başina bişey gelmiyecegini.veya doktor normal dedi ama çocuk normal dogmadi ne yapabilirsiniz. çok örnekler var arkadaşlar doktorun kötü diyip şu anda çocugun hiç birşeyi olmayan aileler var. Sizden ricam ve tavsiyem test mest yapmayin.
Allah herkese hayirlisini versin

slm canım
aynı testi bende yaptırdım ve iyikide yaptırmışım çünkü 9 ayı bu riskle yaşayamazdım,benim oranım 1/43 tü ve risk yüksekti hatta test yapılırken bir hastanında sonlandırması vardı hiç pişman olmadım kardeşim de hekim sadece branşı farklı ve bana aynı şeyleri doktorum gibi oda söylmişti kesinlikle olması gerekli diye yaptırdığım içinde çok huzurluyum.

bencede 9 ay bu stresle yaşanmaz
tıp ilerledi
çoğu zaman artık yanılma payı çok az...
tabi en başta allah bilir yinede
ama tedbiri bizden takdiri allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…