Amniyosentez Sonucumu Aldim

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
ARKADAŞLAR İKİLİ TESTİMDE KOMBİNE RİSKİM 1/76 ÇIKMIŞTI VE ŞUBAT AYININ 7 SİNDE AMNİYOSENTEZ OLMUŞTUM ZORLU VE ÇOK UZUN SÜREN BEKLEME SÜRESİ DOLDU PERŞEMBE GÜNÜ SONUÇLARIMIZI ALDIK ALLAH'IMIZA BİNLERCE KEZ ŞÜKÜRLER OLSUNKİ SONUÇLAR TERTEMİZ ÇIKTI.DARISI TÜM BÖYLE SONUÇ BEKLEYENLERİN BAŞINA AYRICA 2 Lİ TESTİN RİSKLİ ÇIKMASI ERKEN DOĞUM NEDENİ YADA GEBELİKTE TANSİYON YÜKSELMESİNE BAĞLI OLABİLİYOMUŞ BUNUDA YENİ ÖĞRENDİM:teytey:

Ohh valla geçmiş olsun diyeceğim çünkü o bekleyiş çok kötüdür biliyorum.:sm_confused:
Şimdi için çoook ferahtır, çok sevindim. :teytey:
Allah tüm bebekleri korusun.

Merhaba Yeşimnur;
bende 13.haftaya yeni girdim.Bu cumartesi 2'li teste gideceğim.Nasıl yapılacak ve aç mı gitmem gerekiyor? Ayrıca 2'li test değerleri pozitif gibi çıkarsa mı doktor amniyosentez yaptırıyor.Ben inşallah herşey iyi giderse, amniyosentezi yaptırmak istemiyorum çünkü.Biraz bilgi verebilirmisin.Ayrıca 2'li testte cinsiyeti söylüyorlar mı?
Tşk..

canım ikili testte kanda bebeğin salgıladığı bazı hormonlar ve bebeğin ense kalınlığı paşpopomesfesi kriterlerine göre yapılan bi istatislik ve 250 de 1 in altında çıkarsa istatislik sonuçları kesin kanı için amniyosentez yapılıyo benim 1/76 çıkmıştı o nedenle amniyosentez yaptırdım ondada çok korkulacak bişey yok zaten iyi ellerde yaptırılırsa hiç bir tehlike olmuyo ama inşallah ikili testin iyi çıkar bunları yaşamak zorunda kalmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…