amniyosentez sonucum çıktı!!!!!

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
kızlar merhaba bılıyorsunuz ben 12 mayısta amnıyosenteze girmiştim ve merak eden arkadaslarım oldu sonuçları az önce doktorum aradı bebeğimde bir problem çıkmadı gayet ıyıymış çok sevınçlıyım mmmmmmmm:) allah diğer annelere guzel haberler versın ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhh

çok sevindim canım , Allah analı babalı büyütsün inş..
Amniyosentes %99 sanirim kesin sonucu veriyormuş süper...

Gözünaydin canim Cok sevindim.Allah evlatlarimizi bize saglikla hayirlisiyla bagislasin insallah

Hadi gözünaydın hayalkız .Allahın izniyle sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alıcaksın

canım çookk sevindim ohhh şimdi hamşliğin tadını çıkarmaya bak tatlımmm.dilerim bütün hamişler sğlıcakla kucaklayalım bebişlerimizi,hamiş kalmak isteyenlere de en kısa zamanda tattırsın o güzel duyguyu rabbimm...

hamile kalabilmek başarmanın yüzde 50 sidir...ve sen 2'li tarama 32lü tarama amniyosentez derken artık bugünden itibaren OHHHHHHH BBEEEE diyebilirsin...ÇOK ÇOK ÇOK sevindim....yakında o sayılı günler geçecek ve sen bu sayfalardan bebişinizi kucağına aldığınızı müjdeliyceksin bize....resminide yükle doğunca olur mu*

canım.gözünaydın senin adına çok sevindim.canın yandımı?bide nerde yaptırdın?kaça yaptırdın?gerçi ben daha yeni hamişim.ama yaştan dolayı kesin istenecek şimdiden strese girdim.

çok sevindim canım bak korkacak birşey yokmuş ne güzel..inşallah sağsağlım bebeğinide kucağına alırsın canım

X