amniosentez testim sonuclandı

gözünaydın canım yaaa... benim de bugün belli oldu... temiz çıktı neyseki... ama 3 hafta nasıl geçti bana sor... hele bugün sonuçlar doktorun eline geçip bana bilgi verilene kadar geçen yarım saatlik süreyi hiç sorma... neyseki atlattık... umarım diğer amniyosentez sonucunu bekleyen tüm arkadaşlar iyi haberlerini verirler bizim gibi...

canım seninde gözün aydın seni cok merak ediyodum ne yaptı diye.iyi cok sükür cok sevindim evet o 3 hafta gecmek nedir bilmedi hele son haftalar artık gücüm kalmamıstı .şimdi artık hamileliğin tadını cıkarmanın zamanı geldi

shannon tam prenses zamanını yaşıyorsun.7. aya kadar ii değerlendirrrr...çok sevindim cnm herşeyin yolunda olduğuna

Coook sevindim canım, gözün aydın. Allah kucagına sağlık sıhhatle almak nasip etsin... Simdi sıra bende konusmustuk senle hatırlarsan. 1 Kasım Persembe 14:30 da bana amnio yapılacak. Söyledikleri ilk 3 günde kısmı olarak sonuc alınıyormus sonuc negatif olursa teste 15 gun devam ediliyormus. İnsallah darısı benim de basıma. 2 li test sonucların nasıldı yazabilir miisn canım ya?

Duygularını en iyi ben anlarım sanırım. Bende yaptırmıştım ve sıkıntılı geçen 1 ayın sonunda sonucu bebeğinin sağlıklı olduğunu öğrenmek müthiş bir duygu.
Canım çok geçmiş olsun, sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle.

X