Amnio sıvı artışı ve fetal eko

axsxxixk81

İkinci aşkım, tatlı oğlum
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
989
3
merhaba bu gün ayrıntılı ultrasono girdim herşey normal ama amnio sıvıda biraz artış varmış ve doktorum fetal eko istedi bir ay sonraya..daha önce bu haftalarda sıvı artışı yaşayan oldu mu?bilgilendirirseniz sevinirim.21 haftalık bebeğim bu arada

benim bugün öğrendim ki artış olmuş ama fetal eko istemedi nst ye girmiştik
inşallah bir sorun olmass

Arkadaşlaar geçmiş ols. Artiş değil de benim amniyosivisinda azalma oldu.. 24. Haftada iyice azaldi çözüm bulamadilar hiç kalkmadan yattim ama erken doğum old ve kaybettim.. Inş herşey yolunda gider ve bebişlerinize kavuşursunuz........ama çok dikkat edin hayirli geceler..........

benim bugün öğrendim ki artış olmuş ama fetal eko istemedi nst ye girmiştik
inşallah bir sorun olmass

inşallah sorun olmaz canım.ben fatihte ayrıntılıya girmiştim bir prof baktı.aslında kalbinde hiç bir şey görmedim ama sıvı artışından dolayı bir baktıralım dedi.haftalara göre istedikleri testler değişiyor tabi.
sana doktorun ne açıklama yaptı dikkat etmen gereken bir şey söyledi mi.netten araştırdım az artışın önemi olmadığını söylüyor...

arkadaşım banada öyle demişti çok az bir artış var demişti bende çok panik olmuştum ma sonra 15 gün sonra tekrra gittim bir sorun olmadığını söyledi eğerki çok fazlaysa zaten seni teste gönderiridi merak etme hiç bir sorun çıkmaz ALLAHIN İZNİYLE

arkadaşım banada öyle demişti çok az bir artış var demişti bende çok panik olmuştum ma sonra 15 gün sonra tekrra gittim bir sorun olmadığını söyledi eğerki çok fazlaysa zaten seni teste gönderiridi merak etme hiç bir sorun çıkmaz ALLAHIN İZNİYLE

çok teşekkür ederim canım çok rahatlattın

doktor dedi bunun nedeni kesin belli değil dedi ama bazen bebek çiş yapıyormuş
ama suyu yutamıyormuş yemek borusu olmayabilirmiş usg de görülmüyormuş
yemek borusu umarım benim bebeğimde öyle bir sorun yoktur ama yemek borusu
olmasa nasıl büyüyecek bu bebek gerçi içim rahat ama doktor öyle söyleyince
aklıma takıldı benim de aman bir an önce olsaydı minik kızım
bende fatihe gittim bu arada

inşallah bir problem yoktur canım içini ferah tutmaya çalış doktorlar temkinli davranmak için de en ufak bir pürüzde ek tetkikler istiyorlar benimde başımdan geçti bu tarz birşey gerçi amniyo sıvısıyla falan alakalı değildi ama insan kafasına takmadan da edemiyor canın sonuçta. Kalbini ferah tut iyi düşün iyi olsun

X