Amin dermisiniz isteyen herkes için

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
ilahi yarabbi şu mübarek bayramının son gününde senden şunu istiyorum.Hani sen hz. Adem'i yaratırken balçık halindeki cansız bedenini 40 gün bekletmiştinde 40 gün boyunca üzerine yağmur yağdırıp bu yağan yağmurun 39'uncu günü " insan dünyaya dalıpda beni unutmasın" diye gam keder yağmuru idi ve kulum "sabırsız ve aciz" diye sadece 1 gün mutluluk yağmuru yağdırmıştın ya,ben de şu fani dünyada benimle birlikte vereceğin her türlü gam keder çileyi çekebilecek,bu günahkar kulunu bataklıktan kurtaracak,cennetin kapılarının anahtarı elinde olacak,benim yürüyen kuran-ı kerimim,bende onun meali olabileceğim,dualarımızda birbirimizin'amin'i olabileceğimiz,birbirimizi sahura ve sabah namazına uyandırabileceğimiz,gamzeleri gül kokan,gözleri ayet saçan,balayına umreye gitmeyi planlayan ve tıpkı benim gibi günahlarına bin pişman olan bir eş istiyorum senden beni kapından reddetme ALLAH'ım.Herşey senin "ol" demene bakar oda hemen oluverir bu aciz ve günahkar kulun hayır sanar şer çıkar şer sanar hayır çıkar.Hakkımızda hayırlıise böyle bir eş diliyorum senden.Yarabbi hakkımızda hayırlısını nasip eyle........

Ne güzel etmişsin duanı...Rabbim kabul eylesin...Amin...

Ne güzel etmişsin duanı...Rabbim kabul eylesin...Amin...

çok sağol. canım ben bi yerden alıntı yaptım ama benim gönlümden geçenleri ifade ediyordu ve benim gibi birsürü kişinin o yüzden paylaşmak istedim

Bende yazayım bari...
Allahım sana binlerce şükür hayatımda karşılaşabileceğim en muhteşem insan sonunda eşim oldu...Öncelikle eşime,bana ve ailelerimize sağlık ve huzur nasip et...Hayırlısıyla aratmadan bir evlat nasip et...Ve son olarak çok sevdiğim dediğim 2 arkadaşımın arkamdan çevirdikleri kurguyu sen boz yarabbim...Birbirleri hakkında söylediklerini bana maal etmelerini sana havale ediyorum Allahım...Fesattan vesveseden uzak tut Allahım beni...AMİN...

amin amin amin

ALLAHIM BENİM SEVDİGİMİDE HAKKIMDA HAYIRLI EYLE HAYIRLI BİR SEKİLDE EVLENMEMİZİ BİR ÖMÜR MUTLU OLMAMIZI HACCA GİTMEMİZİ COCUKLU MUTLU BİR YUVAMIZ OLMASINI NASİP ET VE TÜM EVLENMEK İSTEYEN ARKADASLARIMA HAYIRLI KISMETLERİNİ KARSILARINA CIKAR ALLAHIM VE SEVENLERİDE BİRBİRİNE HAYIRLI EYLE AMİN AMİN AMİN

Son düzenleme:
ALLAH'ım nolur beni seven bi eşim olsun,sevgisinden emin olacağım kendimden şüphe edeğim ama ondan etmeyeceğim bi eşim olsun.Hayal kuruyorum bazen nişan yüzüğümüzün takıldığı anı,gelinlik giydiğimi hayal ediyorum,düğünümde oynadığımı,baba evinden ayrıldığım o anı,çocuğum olduğunu tam bi aile olduğumuzu hayal ediyorum.ALLAH'ım bu hayallerimi gerçekleştirmek benim elimde değil nolur merhametlilerin en merhametlisi hayalime "ol" de o'da hayırlısıyla olsun yüzüm gülsün .Ey herşeye kadir olan ALLAH'ım güzel isimlerin hürmetine,peygamber efendimiz hz.Muhammed (s.a.v.)hürmetine,gelmiş geçmiş bütün peygamberlerin hürmetine,kuran-ı kerim hürmetine,evliyaların hürmetine,senin için değerli olan ne varsa kim varsa onların hürmetine duamı kabul buyur sen sıkıntımı gider ALLAH'ım.AMİN..........

aynı hayaller bendede var canım Allahım insallah gercek olsun hayallerimiz

allah hepinizin gönlündekini hayırlı kılıp nasip etsin arkadaşlar..(amin)
ben de hayırlısıyla kayınvalidemden uzaklaşmak istiyorum..yani eşimle birlikte,kayınvalidemden farklı bi şehre gitmeyi rabbim benim için hayırlı kılıp nasip etsin..
evimde huzur kalmadı onun yüzünden...

amin :)
allahım banada aynı böyle bir eşi sevdigim kişiyle suan cok ıstedıgım kişiyle nasip etsin inşallah. birde saglıklı kusursuz bır kız bir erkek olabılcek sekılde cok güzel bir ikiz istiyorum ben.allahım banada bunları sevdıgım kişi olan muratla nasip eder inşallah.birde namusum hakkında yapmadıgım bişey için cok kesin konusup bana iftira atan biri var.hemde ben bu kadar dikkat edip gunah işlememek için ugrasırken.allahım onada rüyalarında gösterir insallah bu yaptıgı haksızlıgı vicdansızlıgı.gelip bana ben naptım pişmanım affet beni diye yalvartsın o kişiyi istiyorum.amin :)

bekarlar eş,işsizler iş,dertliler deva,hastalar şifa,bebek isteyenler bebek,huzur isteyenler huzur bulsun inşallah.AMİN.

amin amin amin Allah hepimizin dualarını kabul eylesin

Allahım önce Senin rızan sonra benim ihtiyacım olan sevdiğimle mutlu huzurlu cocuklu bir yuva nasip Allahım hayırlısı ile.amin amin amin

Son düzenleme:
aminnnn işallah ALLAH hepimizin dualarını hayırlısı ile kabul eder.Amin diyen herkesten ALLAH razı olsun....

aminnnnnnnnnnnnnn

Allahım sen dualarımızı kabul eyle.... bana da senın rızanı kazanmış, hakkımdan hayırlı olan kişi ıle hayırlı bır evlılık nasip eyle... Allahım uzaksa yakınlastır... yakınsa kolaylastır ...amınnnnnnnnnn...senden gelecek her türlü hayra muhtacım Allahım ...

amin Allahım sen dualarımızı kabul et

AMIN! AMIN! AMIN! INSALLAH! ALLAH dualarinizi kabul eylesin, hakkinizda HAYIRLISINI kilsin.

amin amin amin Allah hepimizin dualarını kabul eylesin

Allahım önce Senin rızan sonra benim ihtiyacım olan sevdiğimle mutlu huzurlu cocuklu bir yuva nasip Allahım hayırlısı ile.amin amin amin
Canim bir zamanlar sana uye ismini cok sevdigimi söylemistim, senle biraz konusmustuk, sende 2 ay sonra hayirlisiyla evleniyorum yazmistim.2 ay gecti mi bilmiyorum evlendin mi canim? Mutluluklar Tez bir vakitte uye isminin gercek olmasini, ALLAH'in HAYIRLISIYLA esinle sana bebek nasip etmesini diliyorum.AMIN! INSALLAH!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…