Amhı düşük olup hamile kalanlar

dasist

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2022
47
9
26
Merhabalar 26 yaşındayım amh 0,467 progesteron 11 çıktı düşük olup hamile kalan oldu mu olduysa nasıl bir yol izlediniz

Merhaba, amh düşük 0.4 çıkmıştı geçen yıl sayımda 2 kere hamile kaldım sonuçlanamadı çeşitli sebeplerden ötürü, moralinizi bozmayın doktorlar amh değerinin normal yolla hamile kalmaya etkili olmadığını sadece is tüp bebeğe giderse işlerini biraz daha zorlaştırdığını söylüyorlar , bunun bir uyarı olduğunu elimizi çabuk tutmamız gerektiğini söylüyorlar. Bana 2. Kaybımdan sonra 6 ay süre verdi normal yolla denemem için sonrasında tüp bebek için başvuracağım ama insallah gerek kalmaz ve normal yollardan sağlıklı bir bebeğim olur hepimizin olur insallah. Merak etmeyin sadece elinizi çabuk tutun folik asit ve yumurta kalitesini artıracak şeylere başlayın ve de strese girmeyin amh düşük dedikleri ay hamile kalmıştım ben.

Merhabalar 26 yaşındayım amh 0,467 progesteron 11 çıktı düşük olup hamile kalan oldu mu olduysa nasıl bir yol izlediniz
Ben de düşük amh çıktı 0,41. Geçen ay kan tahlili yaptırdım yıkılmıştım hatta. Bu ay hamile olduğumu öğrendim. Çörek otu balı testerer dişli aslanlı falan bi çay var ondan içtim hep düzenli ilşkş ilede
merhaba, bana geçen ay amh testi yapıldı. 0,41 çıktı. Hemen tüp bebek merkezine git geç kalma falan bir sürü korkuttular beni. Sonra bir durdum sakinleştim burada aynı durumu yaşayan insanları araştırdım. Onlarında tavsiyesi ile çörek otu balı propolis testere dişli aslannpençesi gibi çayları içtim. Bir de doktorum eşim ve benim içmem için proceive önerdi onu da kullandım. Bu ay hamileyim şimdi. Düşünün ilk aydan hamileyim. Asla düşük amh ile çözüm yollarını denemeden tüp bebeğe yönelmeyin.

Ben de düşük amh çıktı 0,41. Geçen ay kan tahlili yaptırdım yıkılmıştım hatta. Bu ay hamile olduğumu öğrendim. Çörek otu balı yedim propolis yedim testere dişli aslanlı falan bi çay var ondan içtim hep düzenli ilişkiylede bu ay gebeyim çok şükür 🙏

Ben de düşük amh çıktı 0,41. Geçen ay kan tahlili yaptırdım yıkılmıştım hatta. Bu ay hamile olduğumu öğrendim. Çörek otu balı testerer dişli aslanlı falan bi çay var ondan içtim hep düzenli ilşkş ilede

merhaba, bana geçen ay amh testi yapıldı. 0,41 çıktı. Hemen tüp bebek merkezine git geç kalma falan bir sürü korkuttular beni. Sonra bir durdum sakinleştim burada aynı durumu yaşayan insanları araştırdım. Onlarında tavsiyesi ile çörek otu balı propolis testere dişli aslannpençesi gibi çayları içtim. Bir de doktorum eşim ve benim içmem için proceive önerdi onu da kullandım. Bu ay hamileyim şimdi. Düşünün ilk aydan hamileyim. Asla düşük amh ile çözüm yollarını denemeden tüp bebeğe yönelmeyin.
Çok çok çok teşekkür ederim içime su serptiniz rahim filmi çektiler mi

Hayır çekmediler. Dediğim gibi amh 0,41 dediler o ay hamile kaldım ben. Her hangi bir panik yaşamayınca ve belirtilen günlerde ilişki yaşayınca oluyor demekki

X