Gebeliğe Hazırlık Amh yüksekliği, amh>5

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amh yüksekliğini öğrendikten sonra gynositol kullandım. Kullandığım ilk ay gebe kaldım. Bir de çatlatma iğnesi vuruldu.
İsterseniz araştırın. Belki sizde de olumlu etki eder
Merhaba konu üzerinden geçmiş baya allah bağışlasın benimle aynı sorun benim amh 14,7 ve pcosum gynositol verdi doktor bana da başka ne yaptınız spor diyet ben hayıt suyu da deneyeyim dedim ama bu amh yüksek gebe kalmamı engeller mi ??

Merhaba, çok teşekkürler. Size de en hayırlı zamanda nasip olsun inşallah

Hayıt otu vs hiç kullanmadım. Açıkçası bilmeden kullanmak sağlıklı olmayabilir.
Kilo problemim olmadığı için spor, diyet yapmadım. Ama doktorum pko da kilonun çok önemli olduğunu zayıf olmamın ciddi avantajı olduğunu söylemişti. Bir de geçen sene de kaybım olan bir gebeliğim olmuştu. Onda korunmayı bırakır bırakmaz olmuştum ama o dönem aşırı spor yapıyordum. Belki de onun etkisi olmuştu diye düşünüyorum.

Kilo probleminiz varsa bir yandan diyet ve spor ile sürece devam edin isterseniz. Tabii ki gebe kalabilirsiniz zaten belli ki doktor takibindesiniz

Yani 2 senelik evliyim yeni gittim doktora 3 ay gynositol deneyelim dedi ama ben bgn sonucumu gördüm amh 3 hafta sonda çıktı ben kendim şok oldum değerin yüksekliğine yani buna rağmen bu ilaç etkisini gösterir inşaallah diyeyim çok teşekkür ederim

Ben 1 paket kullanmıştım gynositolü. Çok etkili olduğuna inanıyorum. Ama size çatlatma iğnesi yapılmayacak mı bu süreçte? Pkoda en önemli sorunlardan biri kendi kendine çatlamaması olabiliyor

Ben 1 paket kullanmıştım gynositolü. Çok etkili olduğuna inanıyorum. Ama size çatlatma iğnesi yapılmayacak mı bu süreçte? Pkoda en önemli sorunlardan biri kendi kendine çatlamaması olabiliyor
Yani öyle Birsey demedi maalesef özel doktordu gittiğim ama 3 ay sonra bakalım ben ovulasyom da takip etmeyecem çok stres oluyorum böyle bu ay akışına mi Bırakmak lazım bilmıyorum ne kadar zor bir süreç Allah’ yardımcımız olsun

Merhaba , anladığım kadarıyla şu an gebesiniz. Benimde durumum sizinle benzer. Acaba nasıl gebe kaldınız ?

Kaç çıktı amh ınız acaba.pcoda yüksek çıkıyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…