amh yüksek olup hamile kalan var mı

Ayse0005

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2020
7
5
tahlil sonuçlarım şöyle:
TSH0.87
FSH7.81
Lüteinleştiren hormon (LH)6.01
Prolaktin12.56
Estradiol27.46
Antimüllerien Hormon (AMH)9.26
prolaktin hormonum yüksekti onu tesdere dişli aslan pençesi ile düşürdüm ama amh yüksekliği ile ilgili pek bilgi yok hayıt tohumu aldım ama ilk önce doktora gitmeyi düşünüyorum buna benzer durumu olup hamile kalanlar yada bilgisi olanlar yardım edebilir mi

Amh yüksekliği kötü birsey miymiş ? Bir sürü yumurtanız var işte ne güzel..

Aslanpençesi nasıl kullandın ne kadar kullandın cnm
kaynamış bir su bardağı içme suyuna bir tatlı kaşığı kadar ağzı kapalı tencerede 7 dk kısık ateşte kaynattım altını kapattıktan sonra üç dk kadar demlemeye bırakıp ılıktan biraz sıcak içtim günde bir uyguladım ben aç karnına bir hafta kadar bir sonraki ay prolaktinim 30 dan 20 ye düştü

bende bilmiyorum iyi mi kötü mü bir kimyasal gebelik geçirdim bir yıl önce iki yıllık evliyim hala hamilelik yok
Amh yumurta stogunu gösteren bir değer. Ne kadar çok yumurtan varmış ne güzel. Ben de 21 ay önce kürtaj olmak zorunda kalmıştım hala hamile kalamadım. Benim de amh düşük. Yani bununla alakası yok seninkinin

inşallah en kısa zamanda hayırlısı ile bebiş alırsın kucağına

Bugun doktora gittim amh yuksek deyince pko lusun dedi ama hormonlarin çok iyi sen mutlaka üç ay icinde hamile kalirsin sıkıntı yapma bir kere olmuş bir daha olur dedi karnimdan ultrason la bakti guzel görünüyor dedi pko yu da cok guzel örnekler le anlatti mesela seninle benim yumurtam aynı buyuklukte ama benim yirmi tane büyük yumurtam var senin elli tane küçük yumurta n var ornek olarak dedi ovulas y on testi yaptigimi da soyledim aynen devam et bir cok kadın yapmiyo ve yumurtalamasini pko oldugu icin kaciriyor dedi hic canini sikma hamile kalırsın dedi bunlari benim gibi arastirip rahatlamak isteyenlere bir umut olur belki diye yazıyorum hamile oluncada yazarim inş hayırlısı ile

Sana demiştim ben canım pkolusun diye . Tabi pkolu insanlarda sağlıksız yumurta çok oluyor yani çok büyümediginden gebelik oluşmuyor ama hç değilse bir kere kalmışsın tekrar kalırsın baktın olmadı klomenle yumurtanı geliştirirler . Sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın inşallah :)

Aynen canım doktor da soyleyince kesinleşti amin insallah Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin :)

Pko tam olarak ne demek benim amh 10 cıktı. Da

Benimde 20.92 çıktı diğerleri normal anlamadım

Eklentiler

• B3F4C64A-98C0-49C7-A915-D83421B4F991.png
    194,9 KB · Görüntüleme: 391
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…