Amh hormonu 0.1 olanlar

67blue

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
264
182
Amh 0.1 çıkıp sonradan hamile kalan var mı acaba hayıt tohumu hapını duydum faydalı mıdır???

Amh 0.1 çıkıp sonradan hamile kalan var mı acaba hayıt tohumu hapını duydum faydalı mıdır???
Merhaba,
Benim amh değerim 0,11di yaşım da 41. Allahtan ümidinizi kesmeyin. Doktorun bir tanesi hemen tüp bebek dedi. Kan talihi yapıldı amh değerin çok düşük yüz de şansın var dedi doktor. Ayrıca polikistik over vardı. Saraçoğlunun soğan kürü, incir kürü, aktardan bal karışımı derken... kafayı yiyordum. Bir toplama tedavisini yarıda bıraktım, bozulmadan dolayı. Sonra bir toplama yapıldı ancak yine olmadı. Hemen sonra adet görmeyince doktora gittim veeee ikiz hamilesin dedi. Mucizeee. Allahıma şükürler olsun. Allah tüm isteyenlere versin. Oğluşlarım şimdi 5 aylık oldu.bunları paylaşmam nedeni, Allahtan ümidinizi kesmeyin bol dua edin ve kürleri uygulayın

Canımm çok sevindim yorumun umut oldu banada 0,31 amh brnimde ve bi tüp bebek boş gebelik oldu, bende bitakım kürlere başlıycam inşallah instada bi bahartçı gördüm kürler ve macunlar veriyomuş inşallah yapıcam hayırlısıyla olur benimde inşallah drn neler yaptın sırasıyla bilgi verirmisin bana kısaca

Merhaba, önce soğan kürü yaptım, sonra incir kürü, yine soğan ve incir kürü. Bu arada yazmayı unuttum ayrıca biosteron dha ve melatonin kullandım. Tüp bebek için doktor dememişti ama alkali diyet ve alkali su içilmeli. Dediğim gibi bebişler normal yoldan oldu. Bol bol dua et canım. Allah tüm istiyenlere nasip etsin

Maşallah ablacım. Darısı bizlere olsun inşallah. İncir kürünü hangi tarif ile yaptın abla bende başlayacağım

Allah razı olaun canım benim bende sipariş ettim yanıklar baharattan kürler hazırlıyolarmış inşşallh senin gibi güzel sonuç alırım ailede ikizler varmıydı sizde kür kullanarak ikiz olan çok fazla

siz gerçek misiniz çok şaşırdımm.normal kendiliğnden mi hamile kaldınız.benim amh da 0.21 çıkmıştı 16 ekim 2019 da.öncesinde 2 gebelik geçirdim ve 8 haftalık kalp atımı olmadı kürtajla aldılar.bu amh bakıldıktan sonra aşılama tedavisine başlandı ancak yine kendiliğinden gebe kaldım.çok az kan pıhtılaşması var dediler iğne kullandım iilaç kullandm kalp atışı alındı ancak 8+5 günlükken kalbi gelişimi durdu yine kürtaj oldum kürtaj sonrası adetim 35. gün geldi sonraki ay ise 9 gün gecikti yine doktora gittim 1yumurtan var erken menepoza gireceksin acele etmemiz lazm tüp bebek dedi.duphason adet söktürücü verdi o da 2 gün yok gibi bi leke geliyo ancak şimdi de virüs nedeniyle tedavim 1 ay ertelendi.psikolojikmen mahfolmuş durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…