Gebeliğe Hazırlık Amh düşüklüğü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok düşük ama kimileri boyle degerleri yükseltiyor incir kürüyle bide hergun yumurta ve avakado yiyerek bir araştır istersen ben 2aydir busekilde besleniyorum buay yumurtlama 2 gun surdu insallah sanada etki eder..0.01 degerle hamile kalan çok..
Bi gelişme var mı?

Cok düşük ama kimileri boyle degerleri yükseltiyor incir kürüyle bide hergun yumurta ve avakado yiyerek bir araştır istersen ben 2aydir busekilde besleniyorum buay yumurtlama 2 gun surdu insallah sanada etki eder..0.01 degerle hamile kalan çok..
Sizin son durum nedir?

3 yıl önce amh değerim 0,06 çıktı şuan nedir bilmem ama şunu söyleyim hamile kalmak cidden psikilojik. Benim 2 tüp bebek denemem var negatif. En son başkent Üniversitesine gittim doktor 1 yumurta ancak çıkar senden dedi. Ben sonrasında doğal yoldan o bir yumurtayla hamile kaldım. Şimdi yine tedaviye başlayacaktım tekrar doğal yoldan hamile kalmışım. Demem o ki amh ye takılmayın 1 yumurtanız olsun yeter, önemli olan psikolojiniz iyi olsun. Ben kafam dağılsın diye hep örgü ördüm birde kilo verdim cidden etkili oluyor. Kendinize uğraş edinin kafanızı dağıtın gerisi Allahın izniyle geliyor
🤲

X