Amh düşük olup kendiliğinden hamile kalanlar

mericeyn42

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
257
91
31
Kızlar amh im malesef çok düşük çıktı ve sok oldum bu aya kadar herşey normal diyorlar di doktorlar tüp bebek dediler bahçecide yaptırmak istiyorum ama diğer adetimde anca parayı toplarız şimdi ovukasyon testi yapıyorum benim amh i düşük olup kendiliğinden hamile kalan var mı yazarsa çok sevinirim birde neler yaptınız

Canim benimde 0.08 malesef 4 yıldır kalamiyorum hatta takviye ilaçlarla bile olmadı tüp bebek çok pahalı onada gucumuz yetmiyor klomen catlatma ignesi ile arada deneme yapiyo doktor okadar malesef sonuc alamiyorum fiyat ne bahcecide

Benimde amh dusuk bende tüp bebeğe başlıyorum ama rapor çıkaracağım sizde rapor cikarabilirsiniz ilaçların çoğunu karşılar en azından ama bizim durumumuzdakiler için en az 6 ay oncesinden takviye vitamin oneriyorlar

Benim de 0.55 geldi amhım. Doktor tüp bebek önerdi. Korunmadan ilişkim hiç olmadığı için tüp bebek istemedim hemen . Bir süre kendimiz deneyeceğiz

İlk novafertilde yaptım emriyo gelişmesini için transfer olmadim. Bir de medova da denedim o da tutmadı. Şimdi şehir hastanesinde tekrar başlayacağım

İlk novafertilde yaptım emriyo gelişmesini için transfer olmadim. Bir de medova da denedim o da tutmadı. Şimdi şehir hastanesinde tekrar başlayacağım
Ben medova ya gittim ilk muayene ye pek içime sinmedi novafertili önerdiler ben de para veriyorken iyi yere yaptıriyim diye düşündüm

Amh değerin kaç yaş kaç canım

Normal de hep hormon larim iyi çıkıyordu her gittiğim doktor yumurtalık larin da iyi diyordu 2 ay önce FSH im yükseldi 11 oldu doktor doğum kontrol hapı verdi kist için şimdi de amh istedi ve sonuca sok oldum dünyam başıma yıkıldı

Benim amh 0.19 kendiliğinden iki kere hamile kaldım ilki düşük oldu ondan sonra öğrendim zaten amh düşük olduğunu direkt tüp bebek dediler onunlada ihtimalin çok az olduğunu söylediler diğer hormonlarım normaldı ben biraz kendim denemek istedim düşükten 9 ay sonra tekrar hamileyim rabbim tekrar nasip etti

Amhnin ne olduğunu tam olarak doktorlarda açıklayamıyor folikül sayınız nasıl amh ile uyumlumu

Benim 0.21 ile amh zıhhımının ne olduğunu öğrenmiştim. Öncesinde gelişim durması 2 kürtajım vardı.sonrasında 2 normal Bi kimyasal yani 5 kere kaldm ama sonuç değişmedi gelişimi durdu hep kürtaj. Şimdi iki senedir gebe kalamıyorum amh 0.01 den de küçük çıkmış daha iki hafta önce yaptırdığımda.

Sizin değerinizi göre 5 folikül gördüyse çok çok iyi
Yumurta takibi ile dene bence kalabilirsin
Haa ama direk tüpe gitsen daha mantıklı çok da zaman kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…