Amh değerini yorumlar mısınız?

Gayet güzel çıkmış 0ın altında olması sıkıntılı diyorlar
Pcos vardı bende o olunca yüksek çıkıyor filan diyorlar ondan mı yüksek gerçek değeri midir onu algılayamadım. Kilo verdim düzenli adet oluyorum kilom da çok değildi ama önlem amaçlı dikkat ediyorum. Bu işler karışık mı ya da ben mi karıştırıyorum anlamadım gitti

Pcos hakkında bi bilgim yok ben de amh düşüklüğü olduğu için bildiğim kadarını söyledim birde pcos olup yüksek çıkmış olsa bile değerin normal değerler arasında çıkmış bence yüksek sayılabileceğini düşünmüyorum bu değerin

Anladım teşekkürler verdiğiniz bilgi için.

0.75 değer altını dünya sağlık örgütü düşük değer kabul eder.
Ki bu da genel geçer değildir kesinlikle, amh değerinin çok da bir önemi yoktur.
Değer düşük çıkıyor kadın gayet sağlıklı şekilde gebe kalıyor.

Önemli olan ultrason da ki yumurta görüntüsü kalitesi ve sayısıdır.

2.20 değer gayet iyi bir değerdir.
Pcoslarda bildigim kadarıyla çok fazla çıkıyor sonuç.

Merhaba bence de değeriniz gayet güzel. Benim değerlerime de bi bakar mısınız.
2022 Kasım ayında amh 3.74
2023 Ağustos ayında amh 2.14
2023 Eylül ayında amh 2.86
2024 Şubat ayında amh 1.28e düşmüş sebebi nedir acaba. Bu ay aşılama yaptıracağım o yüzden tekrar hormon testi yapıldı adetin 4.günü yaptirabildim araya haftasonu girdiği için. Ayrıca pkosluyum yaşım da 23. Diğer değerlerim de
Estradiol 36
prolaktin 22
fsh8 çıktı. Doktor amh değerim düşük çıktığı için aşılamayı iptal eder direkt tüp bebek der mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 altında değil 1 altında olanlara tüp bebek diyorlar bu senin ultasonla görünen yumurtana bağlı benimde 27 yaş amh 0.04

1 altında değil 1 altında olanlara tüp bebek diyorlar bu senin ultasonla görünen yumurtana bağlı benimde 27 yaş amh 0.04
Tsh yüksek cıktı ilaç başladık düşene kadar tedaviyi erteledik. Tedavi için gittiğimde umarım amh daha da düşmüş olmaz. Sizin için doktor ne dedi peki

Kızlar merhaba benim de yaşım 38 doktor ultrasonla baktı ve yumurta rezercin çok güzel yaşına göre 7 8 daha genç dedi eşlemek içinde amh değeri istedi değerm 4 çıktı pcos falan demedi hiç siz ne yorum yaparsınız peki :)

Pcos olabilir 3 üstü olanlarda pcos diyorlar çok çok iyi bende 4 tane var yumurta

Yüksek bi değer değil gayet iyi benim pcos var 5.49 du sanırım doktorum çok yüksek değil yine de pcos var ama demişti 5 ve 5.5 üstüne yüksek diyolar 11 olup hamile kalanı gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…