AMH değeri

Yaşı sizden daha küçük olup amh değeri de sizden çok daha düşük olduğu halde hamile kalanlar oluyor. Yani menapozla alakası yok, menapoz hakkında yorum yapmak için diğer hormonların üzerine de konuşmak gerekir sadece amh ile olmaz.

İyi canım yasina göre erteleme bebişin olsun 26 yaşındayım amh 0.04 tüp bebek tedavisine baslicam zamana birakma
Merhabalar başladınız mı tüp bebeğe bende 29 yaşındayım bu akşam amh değerimin 0.4 olduğunu öğrendim tatlil sonuçlarından sabahı edemiyorum. Başka bir yerde amh degerine baktırmayı denediniz mi ?

Merhabalar başladınız mı tüp bebeğe bende 29 yaşındayım bu akşam amh değerimin 0.4 olduğunu öğrendim tatlil sonuçlarından sabahı edemiyorum. Başka bir yerde amh degerine baktırmayı denediniz mi ?
Evet canım baktirdim hatta Ankara'da etlik zubeyda hanımda baktırdım 1gunde çıkıyor sonuç 0.89 çıktı labtuvara göre değişkenlik gosterirmiş diğeri 15 günde çıktı bulunduğum şehirde ancak çıkıyor çok iyi hastanede değil ama ben vitamin kullandım 15 gün falan yumurta kalitesini arttırmak için bide yeşillik su cerez falan yiyordum

Arkadaşlar merhaba.Birkaç gün önce devlet hastanesinde amh değerime baktırdım.Sonucum 1, 81 çıkmış.Bundan bir buçuk sene evvel 3,09 idi.Açıkçası morelim çok bozuldu.Yaşım 34. 2 ay sonra 35 yaşına gireceğim.Evliyim ve çocuğum yok.Bazı sebeplerden dolayı çocuk sahibi olmayı ertelemek zorunda kaldım.Bu kadar zamanda yumurtalık rezervimin düşmesi sizce normal mi?😔 Sonucu henüz doktora göstermedim.İdrar testi yaptırmıştım epitel değeri de referans değerinin biraz üstünde çıkmış.Bu arada son 4 yıl 80 kilonun üzerindeyim.Daha öncesi hep zayıftım.Kilolu olmam da etkilemiş olabilir mi? Bu kadar hızlı düşmesi beni korkuttu açıkçası.Menopoza doğru mu gidiyorum yoksa ya😔😔😔
Merhaba
Benzer bir durumu bende yaşıyorum. 36 yaşına girdim. 3 ay önce hamile kaldım fakat bebeğin kalbi durdu. AMH 1.12 FSH 11 E2 60 çıktı… bu değerler yumurta rezervinin azaldığını haber eden değerlermiş. Dolayısıyla çocuk sahibi olmak istediğim için ertelemem gerekiyor. Naçizane önerim sizde ertelemeyin ama şimdi düşünemeyecekseniz bile garanti olması için ya yumurtalık ya da embriyo dondurma işine girebilirsiniz. Sigara alkol ve kafeinde değerlerin bu şekilde olmasını etkiliyor. Endişe etmeyin ama çokta zaman kaybetmeyin derim. Sevgiler

X