Amh değeri düşük olup normal hamile kalan var mi?

Cok geçmiş olsun canim hayırlısıyla inşallah çok beklemeden yavruna kavuşursun amin inşallah Allah razı olsun canim

Birkaç eski konuda görmüştüm kendim asla bilmiyorum bu değer ne yada işlevi görevi ne. Ancak bayan 30lu yaşlarının sonunda ve dediğiniz gibi 0 noktalı bir değerle hamile kaldığını söylemişti

Bi konuda doktorlara inanmayın lütfen, felaket tellalı gibi bilinçli bi şekilde %90nı “moral bozarak galeyana getirmek” baş vazifeleri olmuş…

Hele tüp bebek doktorları, her çifte hastanede tüp bebek icin uğraşan cift sayısı fazlaymış havası yaratmak için aynı saate randevu verip insanları yığıyorlar ivf bölümüne.

110 fsh ile gebe kalan hastamdan sonra; doktorun kendisinden duydum, hiç bir hastama artık çocuğun olmaz demiyorum dedi.

A,c,d,b12, folik asit, e vitamini yumurta kalitesi icin gereklidir.
Kullanın.
Testere dişli aslan pençesi cayını kullanın yumurta kalitesi için (doktoruma sorup kullandım).
Fazla kilonuz varsa kesinlikle kiloyu verin.
Bir saat yürüyün.

Bana 12 fsh 1 amh ile olmaz dediler. 10 nun üzerinde gördüklerinde şak diye olmazı yapıştırıyorlar.

Saygı duyduğum bir prof bile 10 nun üzerinde gördüklerine olmaz diyorlar ama cok yanlış dedi.

Ben 2 yıl aralıksız bu konuyla doktor doktor hastane hastane gezdim. Gördüklerimden yaşadıklarımdan şunu diyebilirim ki bu yolda kim mücadele ettiyse; mücadele eden tanıştığım her kadının çocuğu oldu.

Dilerim hepimizin doğum yaptım yazısını burada görürüm/z.

Selam kızlar adetliyken kan verdim. Amh 3.49/ Fsh 5.66 çıktı. Henüz sonuç göstermeye gitmedik. Sizce bu sonuçlar nasıl yaşım 32

Selam kızlar adetliyken kan verdim. Amh 3.49/ Fsh 5.66 çıktı. Henüz sonuç göstermeye gitmedik. Sizce bu sonuçlar nasıl yaşım 32

Ben 0.4 amhla hamile kaldım canım maşallah yumurtalık değerin gayet yüksek. Stres yapmadıktan sonra eşinde de bir problem yoksa inşAllah bebeğiniz olur. Ben doğum bile yaptım çok şükür

Cnm hsg filmini regliyken cektirmedinmi ? Hsg normaldede çekiliyorum bilmiyorum bende çektiricem banada tüp bebek dendi amh değerim 0.25

0.2 ile arkadaşım hamile kaldı doğal yolla hemde ikiz ve doğum yaptı.. Allah'tan ümidini kesme O ol derse olur..

Ben 0.4 amhla hamile kaldım canım maşallah yumurtalık değerin gayet yüksek. Stres yapmadıktan sonra eşinde de bir problem yoksa inşAllah bebeğiniz olur. Ben doğum bile yaptım çok şükür
Allah bağışlasın eşimde de bir problem çıkmadı ama doktorumuz birde ilaçlı rahim filmi istedi bu regl döngümde çok korkuyorum açıkcası ama 14ü gibi çektireceğiz bu ayda bebek yoksa. Sonuçları doktorda aynı şekilde yorumladı ama neden hazirandan beri olmadı anlamadık belki tüplerde tıkanıklık var bilmiyorum

Rahim filminden korkma öyle ağrılı sancılı birşey değil en azından görmüş olursun tüpler mi tıkalı diye eğer tıkanıklık varsa açılır İnŞAllah.. benim tüplerimde ttıkalıydı ikisi birden en son açıldı zaten sonra da hamile kaldım canım..

Evet benim amh değerim 0,04 ve fsh değerim 34 olduğu halde normal olarak hamile kaldım.Bana da tüp bebek önerildi 38 yaşındaydım.Fakat bitkisel kürler internette yaptığım araştırmalar ile hamile kaldım çok şükür.Allah tan ümit kesilmez sizlerin de inşallah bebegi olur. testere dişli aslan pençesi kürü ve soğan suyu kürlerini yaptım.Incir kürünü de yaptım bunları internetten araştırın tam olarak uygulayın.Bana da burada konu açmış birinin yazdıkları umut olmuştu.
Internette 'Aldım verdim fsh yı yendim' diye yazı yazan bir arkadaştı. Onun yazdıklarını uygulamaya çalıştım eğer hala o yazı duruyorsa size de yardimci olması için okuyun.

A
Adetleriniz düzenli mi idi

Merhaba yazınızı çok önce yazmışsınız ama bana umut oldunuz. Soğan incir ve aslan pençesi kürünü ne zaman hangi sırayla yaptınız lütfen bilgi verir misiniz

Bu şekilde oldu gebelik bir umut sizce olabilir mi 7 gün var adet olmama

Eklentiler

• 17028379193302723460393347325923.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 27
İnşallah vardır keşke gebelik testi yapsaniz veya kan verseniz bu arada özel birşey yaptınız mı Amh kaç bilgi verir misiniz
Amh 0.05 bir yıl sonra 7.55 dr değişmez bu değer sabittir laboratuvar yanlışlık var dedi 0.05 tüp bebek merkezine git dedi gitmedim 7.55 çıkınca bu değer doğruysa tedavisi var dedi herhangi bir şey yapmadım inşallah vardır 3 gün var adetime alt karin agrisi var sadece test yapmadım gecikme olursa ki inşallah ozaman yapmak istiyorum

Ama arada çok büyük bir fark var siz özel birşey yaptınız mı çok merak ettim

Arkadaşlar benim de amh değerim 0.96 çıktı yaşım 20 doktor bana genç oldugum için amh degerimin gebeliği etkilemediğini söyledi ama ben yine de şüphelendim değerleri böyle olup hamile kalanlar var mı doğal cevaplarsanız çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…