Amh değer düşüklüğü ile hamile kalan var mı

idilim21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
30
3
32
Arkadaşlar merhaba 17 Nisan da bütün hormon testlerimi verdim amh 0.411 çıktı denedik tedavi gördük klomen kullandım ama bir türlü işe yaramadı 5 ağustosta tekrar gidip hormon testleri verdim ve amh yine 0.201 e düşmüştü ve infertiliteye yönlendirildim oradaki kadın değerin çok düşük bir daha isteyelim sonra olmadı tüp bebek dedi ne olur durumu benimle aynı olan yazabilir mi acaba cevap verebilir misiniz acil

Yok cnm hiç çekilmedim ama bu aralar aklımdan da geçmiyor değil inan. Sadece ben bi jere doğum yaptığım için mi ya da neyden bilmiyorum gerekli görmediler bana. Inşallah o 3 yumurtadan biri sana bebeğini getirir cnm

Ben 0.44 ile doğal yoldan gebe kaldım. Yaşım 28 idi ve çok sağlıklı beslendim hamile kaldığım ay hergun avakado yedim yumurtaları çok iyi gelişmişti. Size tavsiyem avakado bol tüketin sağlıklı beslenin. Tek bir yumurta bile hamileliğe yeterli

Sigara kullanıyordum bıraktım her sabah 1 yumurta tüketmeye özen gösteriyorum her sabah aç karna ve öğlen aç karna soğan kürü yapıyorum bakalım umarım olur

Bende düşünüyorum cnm nerde cektiririm bilmiyorum benim 1 doğumum var ama yıllar oldu 9 sene oldu ondan mı gerekli görmüyorlar bana bilmiyorum ama aklımdan geçiyor çektirmek
Siz amh değerlerine felan baktırdınız mı hiç bide araştırma hastahanesin de çekiliyor Pms döneminin 1. Günü gidip gün almanız gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…