Amh değer düşüklüğü ile hamile kalan var mı

idilim21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
30
3
32
Arkadaşlar merhaba 17 Nisan da bütün hormon testlerimi verdim amh 0.411 çıktı denedik tedavi gördük klomen kullandım ama bir türlü işe yaramadı 5 ağustosta tekrar gidip hormon testleri verdim ve amh yine 0.201 e düşmüştü ve infertiliteye yönlendirildim oradaki kadın değerin çok düşük bir daha isteyelim sonra olmadı tüp bebek dedi ne olur durumu benimle aynı olan yazabilir mi acaba cevap verebilir misiniz acil

Amh 1 in altında yaş 37 hamile kalan yakınım var. Biraz kısmet diye düşünüyorum üzerine düşmeyin. Bir de aktarlarda bulunan bitki karışımlarına ben güveniyorum. Civan perçemi, çörek otu , aloe Vera tarzı karışımlar bence işe yarıyor. Bir de babanın beslenmesi önemli ona da takviye yapmak gerekebilir.

Aslan pençesi civan perçemli Hayıt otu kullanıyorum bide soğan suyu içiyorum ibşallah nasip olur

Anladım canm teşekkür ediyorum şimdi ovülasyon dönemindeyim soğan suyu içmeye devam ediyorum ama umarım sorun olmaz
Canın ben İstanbul’da yaşıyorum ama tesadüfen tanıştığım bir aile Muş’ta bir aktardan bahsetmişti bu tarzda karışımlar yapan. İlgilenir misin bilemedim ama ben alternatif tibba guveniyorum o nedenle paylasmak istedim.

Ben onları kullanıyorum zaten bende farklı bir ildeyim zaten soğan suyu a devam ederim bakalım ne olacak bugün ovilasyon testi alırım yumurta çatlamaya başladıktan sonra bırakırım içmeyi artık

Canım zaman kaybetmeden tüp bebek denememi öneririm. Ben geçen sene öğrendim durumumu 2 senemde gebelik düşünüyorum 1 seneye yakın gebe kalamayınca doktora gittim öğrendim durumumu fsh yüksekliği ile sonrada amh düşük olduğunu öğrendim. Bir türlü tüp bebeğe önce kendim hazır olamadim sonra eşim istemedi hem maddi hem manevi olarak yıpranmayalım diye. Eşimi ikna ettim muayeneye gittim tüp bebeğe nisan ayında 4 yumurtam vardı bazi maddi sebeplerden oturu o ay baslsyamadim 4 yumurta gitti. Sonra bir anda trk yumurtaya düştüm bu ay trk yumurta ile tüp bebek denemek istedim 1 yumurta ile arkadan 1 tane daha gorundu ama ikiside gelismedi 8.gun dokfor tedavimi iptal rtti 38.000 tl çöp oldu 8 günün içinde. Yani benim düştüğüm hataya dusmemen için rezervin daha da düşmeden yumurta sayın daha da düşmeden lütfen tüp bebeğe git derim ben duruma zor alıştım eğer daha önce alışıp gitseydim belkide doğum bile yapmıştım nasip böyleymiş diyelim. Hem maddi hem manevi acıdan zaman kaybı umut kaybı yasamak istemezsen hemen git. Yine toplar yumurtalarını doğal denersen dene yine belki o arada hamile kalırsın kenarda donmuş yumurtan olur bi kaç sene sonra kardeş için bile kullanabilirsin. Eğer doğal gebe kalamazsan da zaten tüp bebek dene ve yine fazla embriyon olursa dondur kardeş için kullanırsın inşallah. 1 seneden beri kabus gibiydi herşey benim için inan şu durumuma düşmanı istemem o yüzden yumurtan varken faydalan cnm. Ben şu an istesemde ne tedaviye başlayabiliyorum ne hamile kalabiliyorum durumum kötüye gidiyor hep.

Çok üzüldüm ya bende kararsızım çocuk konusunda evet 1 kızım var ama yine de ona haksızlık olsun istemiyorum eşim ile de duygusal bakımından çok da iyi değiliz sadece çocuk olsun diye yanaştığı için de olmuyor diye düşündüm bugün yine Pms dönemime girdim yarın gidip bir daha baktıracağım bakalım ne diyorlar Allah isteyen herkese nasip etsin

Kararsizsan ve sadece kardeş olsun diye düşünüyorsan esinle de aran iyi değilse yazık günah cnm inan o yüzden mantıklı düşün mantıklı karar ver. Zaten bir çocuğun varmış çok şükür benim gibi benimde var 1 tane çok şükür. Benim bi arkadaşım 2 tane çocuğu vardı kız perişan olmuştu eşi çok ilgisiz anlasamiyorlar hiç arkadaşım korunduğu halde üçüncüye hamile kaldı ağlaya ağlaya mahvoldu çocuğu doğdu şimdi 3 kızı var ama perişan oluyor kiz eşi de bi yandan koza rahat vermiyor bosanamiyorda mesleği de yok yapacak biseyi yok tüplerini bağlattı hamile filan kalmayim diye keşke 1 tane olsaymış dedi bende bişey diyemedim kendim istediğim için yorum yapamadım. Mantıklı düşünerek en doğru kararı vermeye çalış cnm eşini sen tanıyorsun sonuçta durumunuzu da sen biliyorsun ona göre hareket et

Çok teşekkür ediyorum canm dünde doktora gittim her seferinde klomen veriyor 3 tane yumurtam varmış bunların çatlaması önemli imiş bende çatladığını hissedebiliyorum aslında ama bilmiyorum işte hayırlısı olsun peki sen hiç rahim filmi çektirmeyi düşündün mü

Instagram da Doç. Dr. Mehmet Fatih Karslı var. Onun yöntemi ile hamile kalmadım ama sizinle aynı durumda olup hamile kalan birçok kadın var. İsterseniz bir bakın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…