Amh deger 5.40

Izmirrr3595

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
32
14
29
Yasim 28 gebelik düşünüyorumı test verdim amh degeri 5.40 fsh 8.57 doktora yarın.gostericem ama.merak ettim anlayan varsa bir bakabilir mi

5 den yukarsı gebelik oluyor diye biliyorum 🤷🏼‍♀️ eğer hamilelik varsa hayırlı olsun şimdiden 🤍

AMH yumurta rezervlerinizi gösteriyor. Çok düşük olursa (0.1 gibi) tüp bebek öneriliyor bildiğim kadarıyla. 9u geçtiği zaman ise polikistik over sendromundan şüpheleniliyor. Sizinki ikisi de değil, yumurta rezevleriniz iyi durumda.
Teşekkür ederim yorumunuz için doktorum biraz yumurtlamalarda direnç olduğunu söyledi bakalım duruma göre artık devam edicez :)

Kızlar benim AMH 4 çıktı doktorum güzel dedi ama arkadaşım tüp bebek doktoruna sonucumu göstermiş PKO demiş anlamadım yardımcı olur musunuz bana

Kızlar benim AMH 4 çıktı doktorum güzel dedi ama arkadaşım tüp bebek doktoruna sonucumu göstermiş PKO demiş anlamadım yardımcı olur musunuz bana
Benimde 8 cikti amh doktor hicbir sorun yok gayet guzel dedi bende burda okuduguma gore kendimi pko sanıyodum ama onun icin diger degerlerin yuksek olmasi gerekiyormus bende sadece fazla yumurta uretiliyormus onu da fark etmistim her ay 10a yakin yumurta oluyo sadece 1 2 tanesi buyuyo

Benimde 8 cikti amh doktor hicbir sorun yok gayet guzel dedi bende burda okuduguma gore kendimi pko sanıyodum ama onun icin diger degerlerin yuksek olmasi gerekiyormus bende sadece fazla yumurta uretiliyormus onu da fark etmistim her ay 10a yakin yumurta oluyo sadece 1 2 tanesi buyuyo
Benimde hormonlarımda bir sıkıntı yok hayırlısı ile gene kalabiliriz inş🙏🧡🌺

X