Amh 3.7 ile pcos denildi

iremmmmm0909

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
4
0
26
Merhabalar herkese ben 1 yıllık evliyim çocuk düşünmüyorduk öylesine hormon testi verdim prolaktin önce 29 çıktı sonra 60 sonra da 39 çıktı dr alttan muayene etti polikistik over dedi
Ama adet düzensizliğim tüylenme vs yoktur amh 3.7 çıktı anlayamadım siz aydınlatılmısınız beni

Merhabalar bu amh değerine ne için bakıyorlar acaba? Ben çeşitli doktorlara gittim gebelik elde edemediğim için amh isteyen Dr olmadı daha alttan muayene yeterli oluyor mu amh istememeye

Merhabalar bu amh değerine ne için bakıyorlar acaba? Ben çeşitli doktorlara gittim gebelik elde edemediğim için amh isteyen Dr olmadı daha alttan muayene yeterli oluyor mu amh istememeye
Ben çocuk düşünmediğim için hormon testi yaptırmak istedim yeni evli olduğum için. Amh yumurtlama değerini gösterir

3.7 amh yüksek ama aşiri yüksek degil. PCO var demekki PCOS değil. S sendrom anlamina geliyor. Sizde sendromu olmadan polikistik over var.
Bendede ayni. Benim AmH değerim 7.5 çıkmıştı. Az spor, sağlıklı beslenmeyle 4.7 ye indi. Ama daha fazla inmiyor. Bendede Semptom yok mesela.

3.7 amh yüksek ama aşiri yüksek degil. PCO var demekki PCOS değil. S sendrom anlamina geliyor. Sizde sendromu olmadan polikistik over var.
Bendede ayni. Benim AmH değerim 7.5 çıkmıştı. Az spor, sağlıklı beslenmeyle 4.7 ye indi. Ama daha fazla inmiyor. Bendede Semptom yok mesela.
Merhaba benimde 4.99cikti reglide daha da mi dusmesi gerekiyor yani bilginiz var mi

X