Amh 1.13 olması normal mi

hllerol95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
175
32
29
Merhaba pkosluyum ve hamile kalmak için uğraşiyorum bugün doktora gittim ve amh değerime baktırdım sonuç 1.12 normal mi bundegerlerde normal gebelik elde edenler var mı bilgi verirseniz sevinirim

27 yaşındasınız sanırım, yaşınıza göre amh düşük ama bu oranla normal yolla hamile kalabilirsiniz.

Evet 28 yaşıma yeni girdim1 yıl önce dış gebelik geçirdim rahim filmi çekildi tüplerde bir sikinti yok ilacsiz regl olamıyorum iki kere çatlatma iğnesi denedim sonuç alamadım bu ay tekrar deneyeceğim umarım başarılı olur cevabınız için teşekkür ederim🙏

Evet 28 yaşıma yeni girdim1 yıl önce dış gebelik geçirdim rahim filmi çekildi tüplerde bir sikinti yok ilacsiz regl olamıyorum iki kere çatlatma iğnesi denedim sonuç alamadım bu ay tekrar deneyeceğim umarım başarılı olur cevabınız için teşekkür ederim🙏
Pcos için inositol önerebilirim
Avrupada kullanımı çok yaygın(pcos olanlar tarafından)
Doktoruna danışıp kullanabilirsin
Bu değerle hamile kalınır,önemli olan yumurtaların kalitesi
Hayırlısı olsun canım

Bu değerle hatta daha düşük değerlerle hamile kalan çok insan var canım. Instagramda C-life diye bitkisel bir ilaç satılıyor bence alıp kullanmalısın bi zararı yoktur ben kullandım faydasını gördüm. Hem pcos a iyi geliyor hemde amh yukseltiyor hormonları falan dengeliyor

Mesajınızı burdan gördüm bence amh düşüklüğünuz çok kötü değil yaşınızı bilmiyorum ama ben 31 yasindayim 0.6 cikti en son değerim. 1.5 yıllık evliyim yazdan beri deniyoruz. Ilk kez gecen hafta pozitif gördüm devami gelir mi bilmiyorum ama stres cok etkiliyor o net. C life kullanıp doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli kullanın lutfen

Bu değerle hatta daha düşük değerlerle hamile kalan çok insan var canım. Instagramda C-life diye bitkisel bir ilaç satılıyor bence alıp kullanmalısın bi zararı yoktur ben kullandım faydasını gördüm. Hem pcos a iyi geliyor hemde amh yukseltiyor hormonları falan dengeliyor
Bu ay öyle yaptım clife ile birlikte birde famera ve çatlatma iğnesi kullandım 8.gunde kanda negatifti umutlarım yine gitti malesef adet günümü bekliyorum yinede

Evet erken ama iğnenin etkisi olsa bile en az 12 gün pozitif olması gerekmez miydi kafam karıştı biraz umarım güzel sonuçlar alırım öyle zor durumlar ki beklemek insanı yoruyor

X