ametist taşlı gümüş takı arıyorum

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar, bu ametist taşının bana iyi geldiğini düşünüyorum ayrıca rengine de bayılıyorum....takının ne olduğu yani yüzük, kolye, küpe hiç farketmez....ama set olsa daha iyi olur, hepsi bir arada..ayrıca modeli de çok önemli değil, sadece deforme olmuş olmasın..maksadım hem daha ucuza almak..hem de alan biri vardır ama fazla kullanmıyordur, öylece kalmıştır, elinden çıkartmak istiyordur....gerçi benim olsa hayatta elimden çıkartmak istemem ama belki vardır biri...

Son düzenleme:
fazlalık mesaj diye silinmiş topikteki mesajlat ben şimdi anlamadım ne konular geçti arada fiyat verdimi arkadaş takılar için ben bilgi istemiştim yada satıldımı takılar??????????????????????

burda kimseden ses çıkmayınca, artık aramıyorum diye yazmıştım hatta bir yerde buldum ama arkadaşlar, fiyatları pahalı geldi alamadım....eğer kullanmıyorsanız ve elden çıkarmak istiyorsanız alabilirim gerçekten, buradan daha uygun fiyata bulabileceğime eminim..ama o kadar güzeller kimsenin satacağını sanmıyorum ya.....ama hala arıyorum....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…