Ameliyattan sonra Burnunu bir tarafa doğru eğri hisseden var mı?

Kumralimsi3 .!.:
Banada ikinci gidisimde farkli masaj uygulamasi gosterdi yapiyorum ama sanki bir fark yok gibi geliyo bugun erkek arkadasimda halen sisin inmemis bi taraf cok fazla sis yamuk duruyo dedi moralim bozuldu duzelirmi ki acaba :KK43:
Hic moral bozma . benmki cokyamuktu. Doktor masaj yap en kotu ihtimal kucuk bir delik acar on dakikada duzeltir evine gonderirim dedi. Yani cozumsuz degil. Ki eminim bi taraf daha sistir. Masaja devam et. Ben bastirarak yapiyrm. Doktor bozuk para koy dedi sag yan tarafa koyuyorum. Ama bunlar icin doktoruna danis. Bir de kontrol cok owmnli sık sık gtneye calis en azindan kikirdak ve kemik daha yumusakken en ufak bir durumda mudahale edilir.

Hic moral bozma . benmki cokyamuktu. Doktor masaj yap en kotu ihtimal kucuk bir delik acar on dakikada duzeltir evine gonderirim dedi. Yani cozumsuz degil. Ki eminim bi taraf daha sistir. Masaja devam et. Ben bastirarak yapiyrm. Doktor bozuk para koy dedi sag yan tarafa koyuyorum. Ama bunlar icin doktoruna danis. Bir de kontrol cok owmnli sık sık gtneye calis en azindan kikirdak ve kemik daha yumusakken en ufak bir durumda mudahale edilir.
Tesekkur ederim canim azda olsa rahatladim senin ki duzeldimi ve kacinci ayin benimki halen sis herkes oyle soyluyo inerde belki duzelir diyorum oyle avutuyorum kendimi insallah duzelir:KK43:

Kumralims4804 .!.:
Tesekkur ederim canim azda olsa rahatladim senin ki duzeldimi ve kacinci ayin benimki halen sis herkes oyle soyluyo inerde belki duzelir diyorum oyle avutuyorum kendimi insallah duzelir:KK43:
Valla sorma bire bir ayni durumdayiz. Bana da sag taraf yamuk farkli dedi kuzenlerim. Sis diyolar ama sisten ziyade kemik bence o.bir ay olacak benmki. seninki kacinci ayda. Ben kendimi kotu ihtimale hazirladim. Doktorun edigi mudahale olacak sanki

Valla sorma bire bir ayni durumdayiz. Bana da sag taraf yamuk farkli dedi kuzenlerim. Sis diyolar ama sisten ziyade kemik bence o.bir ay olacak benmki. seninki kacinci ayda. Ben kendimi kotu ihtimale hazirladim. Doktorun edigi mudahale olacak sanki
Benimde sağ taraf sola yatık durumda burun ucumda baya sis ve hissizlik var bir bucuk ay oldu benimde ama rahat rahat dokunabiliyorum burun ucu hissiz sadece doktorumda tatile cıkmıs gidemedim kontrle umarım ikimizinde duzelir canım anlayabiliyorum seni o_O

Merhaba
Ben de ameliyat olalı iki hafta oldu. Daha ilk gün deliklerden biri büyük biri küçük gibi gelmişti. Benim bandajlarım çok çabuk çıkarıldı. İlk hafta bandajsız gezebildim. Ama fotoğraflarda özellikle daha net bir şekilde burnum sağa kayıktı. Şişlikten ve ödemden diye düşünüp masaj yapıyorum ve bekliyorum ama açık ameliyatla yapıldığı için burnun dikildiği yere bakınca da sanki asla düz durmayacak gibi geliyor. Tabi daha iki buçuk hafta olacak. Çok yeni, beklemem gerek ama sizde durum nedir? Aranızda düzelme olan oldu mu?
gercekten benimde bu sekilde 1 ay olmasina 3 gun var yamuk ve bi delik havada ne durumda burnun lutfen cevap verin yada baska biri ulaşsın bu durumda

Merhababende 2 hafta once ameliyat oldum ve burun ucum sag tarafa dogru yamuk. Sizlerde ayni durumdan sikayet etmissiniz. Noldu sonradan duzeldi mi sisler inince bilgi verir misiniz endiseleniyorum

kızlar noldu egılen burunlarınız duzeldimı baya yıllar gecmış ama ustunden🙂 ve bende oldum ıkı ay once benmde yamuldu merak ettım

Benim 1 yıl 1 ay oldu ve burnumun sağ tarafı şiş sağa doğru kayıyor sol burun deliğim sağa doğru kaymış durumda önceleri böyle bir sorun yoktu Dr. Abdulkadir GÖKSEL neden böyle oldu anlayamıyorum çok canım sıkılıyor dahada değişir mi acaba şekli bunalrı yaşayanlar var mı
duzeldımı burnunuz

X