Ameliyat sonrası dikişte enfeksyon resimli acil

Rif bir antibiyotik ilaçtır. İyileşmesine yardım eder ama iz büyük kalır böyle iyileşirse dr gidin bence

En garantisi doktorunuza kontrole gidin. Pansuman yapıp uygun ilacı yazar. Batikon açık yaraya sürülmez diye biliyorum. Nemli ve havasız kaldığı için enfeksiyon olmuş olabilir.

Doktor kontrolünde ilerleyin ki sıkıntısız şu süreci atlatın.

En garantisi doktorunuza kontrole gidin. Pansuman yapıp uygun ilacı yazar. Batikon açık yaraya sürülmez diye biliyorum. Nemli ve havasız kaldığı için enfeksiyon olmuş olabilir.

Doktor kontrolünde ilerleyin ki sıkıntısız şu süreci atlatın.
Şuan yurt dısındaymıs pazartesi tekrar resim atıcam antibiotik yazıp sadece anlam veremedim

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-06-20-16-29-18_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2024-07-06-20-16-29-18_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 45
Fotoğraf attınız mı peki doktora? Aslında hastaneye gitseniz hemşire pansumanı yapıp yine doktora danışır. Yara sonuçta.

Uzak bana 1 saatlik mesafede ve bugun pazar
İstanbul'da 1 saat uzak değil benim için. Gidemeyecekseniz de hemşireden pansuman için tavsiye isteyin ya da doktor yarına dönüyorsa gidip gösterirsiniz. Yarayı temizlerler en azından.

İstanbul'da 1 saat uzak değil benim için. Gidemeyecekseniz de hemşireden pansuman için tavsiye isteyin ya da doktor yarına dönüyorsa gidip gösterirsiniz. Yarayı temizlerler en azından.
Hemşire sadece batikon sürüp kapatın dio garip ama öle anlam veremedim baya da büyük bi açıklık normalde böle deildi ufaktı ve acılmamıstı doktorun yanına kontrole gittim ve o kısmı temizleyip dikişleri aldı ordan sonrasında acıldı bu sekilde

X