ameliyat olmaya karar verdim.....

ebruhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
9
0
çok korkuyorum kızlar ama yaptırıcam sadece biraz cesarete ihtiyacım var şubat başı bambaşka ben dua edin olurmu.

Nasil yani hepsini birdenmi bu arada nerde ve doktorun kim ?? Biraz cok soruyorum ama k.s bakmazsin umarim :26:

Son düzenleme:
in$allah her$ey istedigin gibi olur Allah yardimcin olsun ama hepsi birden biraz agir olmayacakmi ??
Bu arada ya$ina baktim ama ya$ina gore butun bunlar biraz erken deilmi gerci ben sendende kucugum ama yanak du$uklugu bendede var malesef :S nasil bi yuz germe bu normal klasik yuz germemi ??

15 gün iyimser bi tahmin bence. ama hep dediğim gibi bi kaç doktordab fikir almakta ve olan insanların deneyimlerini bilmekte fayda var. neticede yüz bu?

estetik ile ilgileri paylaşmlara baktm dr.cemil tugay die izmirli bir dr.bahsediyrlr.botoks,gögüs ve burun ameliyatında çok başarılıymış.olan kızların yazılarını okudum muhteşem sonuçlar almışlar.sizde okursanız kesin etkilkeneceksnz.kaş kaldırmayı düşünüyrm.bakışlarım yorgun.mesleğim geregi özgüven benim için çok önemli.saçlarımı çengelli lastikle sıkıca yukardan bağlıyarak kaşlarımı mümkün olduğuınca yukarı kaldırıyrm.yüzümde yukarı doğru kalkmış oluyr.yüzümdeki yorgun ifade gidiyr.saçlarımı toplamadan dışarı çıkamıyrm.o kadar psikolojimi etkiliyr yani.saçlarımı bu şekilde yukarıdan sıkıca bağlayarak elde ettiğimi estetik mudahele ile etmek istiyrm.ip askı yolu ile kaş kaldırma ile mi olur bilmiyrm.bu mümkün mü bilmiyrm.isteğim sadece bu.napmam lazım bilmiyrmtel.2 dr.ile görüştüm ip askı il bu yolla istetiğin kadar kaş kaldırırız diolar.cemil beye giden kızlardan 2si botoks tavsiye ettiler.kendileride yaptırmşlar.cemil beyede danışmak istiyrm.denizliliyim o nedenle bilgi edinmem zor oluyr.bizzat dr.görüşme zor.bilgilerinizi paylaşırsanz sevinirim.yanlız olmadığpını hissetmek istiyr insan.kendisine el uzatacak,daralırken bu konularla nefes aldıracak kişiler bekliyr ,ameliyat olan kişilerle irtibat etmek en iyi dr.bulmak istiyr.en iyi empati yapacak kişiler sizlersnz.yardımcı olalım birbirimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…