Ameliyat oldum,2. günüm

PaSSioNn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
148
0
37
Kızlar başarılı bi operasyon olmuş,doktorum öyle dedi.Ama ağrım çok oldu ilk.Ve gözlerim morardı.Bu sabah bi kalktım bütün yüzüm şişmiş.Balon gibi hiç abartmıyorum.Ve ne kadar sürede inecekler çok merak ediyorum.Burnumun içi çok kötüymüş,doktorum nasıl nefes alıyodun bilmem dedi :umursamaz: Burnunu beğenirsin umarım istediğin gibi kalkık oldu dedi.Ama şuan çok kötü :sinifsinif: sanki sadece burun deliklerim var.Çok kalkık,berbat gözüküo..Kızlar nolur bana yardım edin,ne kadar sürede indi yüzünüzdeki şişlikler yada burnu benimki gibi çok kalkık olanlarrın ne zaman indi.Doktorum burnunun şekli bu değil inecek dedi.5inde artık derslerime giriyor olmam lazım.17 günüm var.Silikon tamponlarım pazartesi alınacak ama atel ne zaman alınacak bilmiyorum.Bu arada 1.5 saate ayılmışım.Çok uğraşmışlar.

cok gecmis olsun canim, kesin güzel bi burnun olmustur, alcilar varken burun hic birseye benzemiyor:)) onlar bi ciksin sen ozaman görüceksin gercek burnunu, su an cok yeni... morluklarinda 1 haftada gecer insallah, merak etme kimse anlamaz ameliyat oldugunu =)) insallah hersey istedigin gibi olmustur canim tekrar gecmis olsuna.s.

benim 12. günüm gözümn altları yeşil sarı benimde okulun açılmasına 10 gün var ve çok endişeliym

burnumun ucu belırgın şiş yanaklarım gözlerimin arasıda yeni gören biri şiş demez ama eskı haline göre orantısız tuhaf şişlikten kaynaklanıyor sanırım cevremdekılerde öyle diyor

passion seni çok merak ettim.geçmiş olsun.morluklar ve şişlikler geçer merak etme.buarada nası yani agrım oldu demişsin nası bi agrı?bide zor uyanmışım demisin.canım benim ya desene senin amelyat biraz zor geçmiş

kimse farketmez ben okula gittm kmse anlamadııı ama burnunun oturması ayları bulucak

passion seni çok merak ettim.geçmiş olsun.morluklar ve şişlikler geçer merak etme.buarada nası yani agrım oldu demişsin nası bi agrı?bide zor uyanmışım demisin.canım benim ya desene senin amelyat biraz zor geçmiş

saol canım..iki gün burnum baya ağırdı,doktorum beklediğimden daha eğriymiş burun içindeki kemikler dedi.Yani hem dış hem içle uğraştığı için burnum baya işlem gördü,ondan böyle zor oldu sanırım.Ağrıdan ağlıyodum uyandığımda,ara ara uyandım ama tam ayılamadım canım uzun bi süre.Şimdi hafif zonklama var,çok şükür.Ama bu kadar çok şişmesini beklemiyodum yüzümün.Tanınmaz haldeyim :gitme:

Kızlar ben rapor alıp bi 10 gün uzatacağım okula gidiş süremi.Nasıl olsa ilk hafta pek ders olmaz.

kızlar bende dün oldum. bende cok kötüyüm. gözümün üstü ve altı sisti ve morardı. göz kapaklarımı zor acıyorum.

gecmis olsun cnm hic kafana takma, bende en cok sislikleri kafama takyiordum morluklar yine makyajla kamuflaj ediyliorda...ama bi haftada gecti birseyim de yoktu

başlıkta ne kadar çok yeni ameliyat olan var :) hepinize geçmiş olsun merak etmeyin 10 gün içinde şişlikleriniz en aza inecek ve uzun bir süre o halde kalıcak :)) tabi bu dediğim kişiden kişiye değişiyor
ama okula gidecek arkadaşlar makyajla yeni burunlarını güle güle kullanabilirler şişliklerde kamufle ediliyor bence yani 10 gün sonrası için konuşuyorum biraz makyaj siteleri gezin derim :)
bide ben parmak uclarımla yüzüme çok masaj yaptım hiç buz kullanmadım masaj ödem atmanız için birebir,yatarkende yatabileceğiniz kadar yüksek yastıklarla yatın buda ödemleriniz için iyi olacaktır
hayırlı olsun yeni burunlarınız umarım sorunsuz bir iğleşme süreci geçirirsiniz....

Teşekkür ederim karamel..evet valla çoğaldık biz bu aralar :) hemen hemen aynı zamanlarda olmuşuz 3 4 kişi.inşallah herşey istediğimiz gibi olur.okul açılınca herkes soru soran gözlerle bakck.. bunu düşünmek sinirimi bozuyo.Burnum o kadar kalkık ki şuan ayın 5ine kadar inmesse nasıl çıkacağm böyle bilmiorum.

gecmis olsun, benimde 11. gunum bende hic morarma olmadi 2 gun yuzum sisti 3. gunden sonra bayaga sislikler bi inmisti, burnunun sekli suan belli olmazki, burnun tam yerine oturmasi 6 ay alirmis

X