Ameliyat masası fotoğrafına göre ne kadar değişti burnunuz?

errentivirgo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
246
66
37
Ameliyat masasına göre ne kadar değişti burnunuz? Ameliyat masasında herkesin burnu kusursuz görünüyor. Kısa ve kalkık görünüyor. Peki sizin burnunuzun şuan ve masa fotoğrafı arasında hangi farklar var acaba... tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Sorunun amacı ne? Ameliyat olmayı mı düşünüyorsun yoksa sonuç mu memnun etmedi karşılaştırma mı yapıcaksın. Ona göre yorum yapıcam da

Bu arada ben ilk ameliyatımı geçen yıl olmuştum. O kadar ısrar etmeme rağmen doktorum ameliyat masa fotoğrafımı göndermedi. Sürekli oyalayıp geçiştirdi. Bu hafta revizyon oldum ve doktorum daha istemeden ben ameliyattan çıkar çıkmaz fotoğrafları atmıştı. Yani ben ilk ameliyatımda bu tecrübeyi yaşayamadım malesef bu yüzden merak ediyorum ne kadar değişir acaba?

Bu arada ben ilk ameliyatımı geçen yıl olmuştum. O kadar ısrar etmeme rağmen doktorum ameliyat masa fotoğrafımı göndermedi. Sürekli oyalayıp geçiştirdi. Bu hafta revizyon oldum ve doktorum daha istemeden ben ameliyattan çıkar çıkmaz fotoğrafları atmıştı. Yani ben ilk ameliyatımda bu tecrübeyi yaşayamadım malesef bu yüzden merak ediyorum ne kadar değişir acaba?
Düzgün bir ameliyat geçirdiyseniz ve sonradan sorun yaratacak bir hata yapılmadıysa, son hali yani oturmuş hali ile çok yakın oluyor. Benimkisi masadaki fotoya baya yakın

Ameliyat masasına göre ne kadar değişti burnunuz? Ameliyat masasında herkesin burnu kusursuz görünüyor. Kısa ve kalkık görünüyor. Peki sizin burnunuzun şuan ve masa fotoğrafı arasında hangi farklar var acaba... tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Cok değişmiyor ama şişlikler azalınca yüze tam oturan bir burun oluyor. Kardeşim oldu onunki egrildi mesela çok şükür benimki aynı

Ameliyat fotoları yeni şekil verdiğinden baskıyla vs daha güzel gosterilebiliyor hamur gibi oluyormuş ztn şiş ya. Benim arada fark şu . Ameliyat fotoğrafim kadar güzel bı burnum olmadı maalesef orada daha kavisli ve daha kucuktu
Evet ben de baktığım fotolarda onu fark ediyorum. Ameliyat masasında küçük görünen burun gerçekte bakınca gayet uzun ve hiç kavis yok gibi oluyor. Masa fotoğrafları gerçeği yansıtmıyor sanki

bence benimkiside benzemiyor artık,ameliyat masasında burun ucun belliyken oradaki geçiş biraz keskinken şimdi dümdüz iniyor

Benim burnum ameliyat masasında daha kötüydü şimdi küçücük ve kalkık ameliyat olalı 3 sene oluyor neredeyse

X