Ameliyat eldiveni ile tüy alma

Ben de eldiven kullanıyorum memnunum ama kesinlikle haftasına başlıyor tüyler belirmeye.kötükedihüso
Siz nasıl 1 ay idare ediyorsunuz anlamıyorum...:1shok:

ya ben özel bölgem için denedim ama beceremedim sanırım çok uzun sürüyo ağdayla hemen bitiriyorum ve ağda hiç acıtmıyo alıştım artık ama eldivenle tek tek çekiyorum resmen çok zor oldu siz nasıl yapıyosunuz

acısız olmasının imkanı yok

kökten kılı çıkarmak istiyoruz

resmen yoluyoruz

acımaması için uyuşmak lazım heralde mafoldumben

haklısın sanırım canım acımaması için uyuşturmak lazım. emla krem vs falan herkes yazmış forumda ama ona da aslında doğal bir çözüm üretsek süper olurdu. aklıma şey geldi buzdolabı poşetine buz koyup biraz yolacağımız yerde bekletip uyuşma sağlayabilir miyiz? buz gerçekten uyuşma sağlıyor çünkü.
geçenlerde kulağımdaki delik tıkanmıştı,küpeyi bir türlü geçiremiyordum kulağıma,acaip canım acıyordu. buz tuttum kulak memesine ve uyuştu ve şaak diye geçti küpe kulağımdan ve zerre kadar canım yanmadı. o yüzden buzla uyuşturup sonra eldivenle tek tek yolsak işe yarar belki... kılsız tüysüz sorunsuz günler dilerim

hımm evet haklısın canım olabilir. kıl köklerine yakındna tutmayı deniyim bu sefer,biraz uzun sürücek ama olsun uğraşmaya değer kaydirigubbakcemile2

Denedim..

Bu yöntemi bulanı şapur şupur öpmek lazım :) Sonuç mükemmel..
Acımıyor denemez ama yapıtıkça acı azalmaya başlıyor.

Bi sorum olacak,uzun süredir bu yöntemi kullananlara acaba tüyleri azaltıcı etkisi var mı bu yöntemin?

kesinlikle azaltıyor canım :)) annem annanem hep bu yöntemle hallediyorlar ve azalttı :))

Hadi ya,e süpermiş o zaman :))
Bir de tavsiye,burada da yazılmış gerçi gördüm.. Eldivenin parmaklarını kesin sadece kestiğiniz kısmı parmaklarınıza takarak kullanın.. Eller serbest kalsın,öbür türlü sıkılıyor insan.. :))

ay sizin aklınıza uydum kızlar, valla bayılıyodum acıdan beee, bende bi gariplik var herhalkaydirigubbakcemile3

yaaa ben tırsıorum cok fazla.. bi de forumda okumusdum.. biri yieninin sünnet kremini sürüp ypmıss hiç acı hisedmıomuss. ağdadır eldivendir yaparken acaba biz de temin mi etsek uyusdursa bikini bölgemizi yolunsak tavuk gbii xDxD:kedi:hihoyyyt

kulak ile oranın kalınlıgı aynı mı ki.. orası zor uyuşur sanki yadelikafadulden

iyide tek tek uzun uzun almak daha acili agda yap cart diye bir celsede gitsindelikafadulden

:roflol: çok hoşsun ya :lepi:

ya arkadaşlar üşenmedim 12 sayfayı okudum. yani çok olumlu şeyler yazılmış denemek istiyorum. kafamda bi soru vardı. bikaç sayfa daha okuyunca sorumun cevabını buldum. ama hala inanamıyorum. yani elimize eldiveni takıyoruz ve kılları tutup çekiyoruz ? 12 sayfayı okuyup sorumun cevabını bulup tekrar bu soruyu sorarak kendimi çok saftirik hissettim ama tekrar sormak istedim kendi ağzımdan kaydirigubbakcemile3 yani ağda falan sürmüyoruz kılların üzerine, ya da bu eldiven kendiliğinden mi ağdalı acaba dedim kendi kendime.(gerçi doktorlar kullanıyormuş nasıl ağdalı olsun kaydirigubbakcemile3 ) ben bunu denemeden inanamayacağım galiba. ama nasıl olur aklım almıyor. tutup çekince tüylerin ele geleceğine inanmıyorum ağda olmadan. ilk defa duydum da çok garip geldi valla kızlar yaa :kedi:

Yok hiçbişey sürmüyosun , tut ve çek olay bu :))
bu işin püf noktası sabır :))
yapış yapış ağda yok,ağdacıdan çekinmek yok.. biraz acı,az bişey kızarıklık hepsi o kadar :))

Yok hiçbişey sürmüyosun , tut ve çek olay bu :))
bu işin püf noktası sabır :))
yapış yapış ağda yok,ağdacıdan çekinmek yok.. biraz acı,az bişey kızarıklık hepsi o kadar :))

tutup çekmek mi? :1shok:
bu resmen YOLMAK çok canımız yanar gibi geliyor ya aklım almıyor:bbo:
ama mutlaka deneyeceğim belki ben de acı çekmeyenler listesine girerim (bazıları çok acıyor yazmış da)

bu yöntem cok eskilerden beri vardir arkadaslar
cok güzel aliyor ilk basta biraz aciyor ama
sonra uyusuyor zaten

ben koltuk altimi böyle aliyorum aci filan hissetmiyorum..ama baska yerlerde sanirim yapamam :) arkadasim yapiyor iyi oluyormus ama ben denemedim.. kolay rahat birsey

Peki ameliyat eldiveninin özelliği ne ki tüyleri almaya yardımcı oluyor? Yoksa marifet bileğimizin gücü mü tutup çektiğimize göre..CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…