Ameliyat eldiveni ile tüy alma

bende eldivenle aldım ama kısaları almıyo sadece uzunları buna rağmen çok rahat ettim ve memnun kaldım

uzunları temizledikten sonra tek tük kalan kısaları makineyle geçebilirsin daha az acı verir çok fazla olmadıkları için :)):1rolleyes:

ben yıllardır eldivenle alıyorum hem kol altlarını hem bikini bölgesini zamanla alışıyo insan hemde seyrekleşiyo tüyler bazı arkadaşlar nasıl kısa sürede alınıyo falan yazmış kıllar zamanla inceliyo ve tüygibi köklerde cansızlaştıgı için alması çok kolay oluyo ben 10 seneden beri böyle alıyorum ve yok denecek kadar azaldı gerçektende ilk başlarda zorlanırsınız ama sonra insan iyiki denemişim diyo birde enfazla ayda birdefa alıyosunuz

bana cok saçma geliyor ya cok acır o şekilde

hic gülecegim yoktu:roflol: sacma olsa bu kadar kisi yapmaz bence ayrica bende yaptim agdaginin bikini bölgesinde acisina dayanamayan kisler icin kesin cözüm agdag gibi tertemiz yapar ama daha az aci veriyor bu kesin kendim denedim canim sırnaşık şey:1closedeyes: denemeyenler zaman kaybetmesin bence dogru eczaneye eldiven amaya bence hem ucuz hem basit hem cok acimiyor offf dünya varmis ya :teytey::teytey::enbuyukkk: nice tüysüz günlere insallah

kaydirigubbakcemile3 az önce uyguLadim, tek keLimeyLe kesinLikLe deneyin arkadasLar.. 10 dk kadar kisa bi sürede istedigim yeri temizLedim ((bikini böLgesi))..

denemeyen bin pisman oLur bence
kaydirigubbakcemile2

bende 1 saat önce hallettim ooh ztn hep öyle yapıyodum bundan öncekinde ilk kez ağda denedim ay bu ağdadan sonra bana cennetteyim gibi geldi bebekliğimdeki gibi oh! evet mutlaka deneyin :))

ben de koltuk altı ve özel bölgemi onunla temizliyorum.cırt cırt alıveriyo.hem de tüyler 1 ay sonra çıkıo

kızlar ya bende bi ara eldiven kullanıyordum ama kısaları alamıyorum die bıraktım nasıl yapıyorsunuz ya??
:bbo:

kızlaar benim annem evlendiğinden yani 19 seneden beri eldivenle alıyo ve şu anda hiç epilasyon yapmıyo bitti yani tüyler.annem şu an 38 yaşında ve tamamen tüysüz süper bişi.tabi bunun için eldiveni bırakmamak lazım yani tüy dökücü krem veya jilet kullanmamak lazım çünkü onlar yeniden kalınlaştırıyo.

canım bende senin gibiydim emla diye bir krem var. hiçbir yan etkisi ve zararı olmayan bir krem. onu sür streçle sar uyuşmasını bekle. sonra tak eline eldivenini 10 dk da bitiyor işin. eskiden banyoya bir girerdim 2 saat tüyler mi beni alıyor ben mi tüyleri belli değil... 2. 3. seferde pratik kazanıyosun zaten iyice...

ya ben de bi kere denedim eldiveni.. evet cidden pat pat alınıyo hayret etmiştim.. ama kısa süre sora çıkıverdiler acaba kökten almadıda koptu mu tüğler anlamadım .ben 2 hafta falan rahat ederim die bekliyodumkafamçokkarıştı

Ay vala süper bişimiş az önce denedim bi iki saat öncesinde makineyle almaya çalıştımda cok acıdıgı için dayanamayıp bırakmıştım eldivenle yarım kalan işimi bitirdim zemuszemus XD cok saolun

çok rahatt eldiven.alması kolay çıkması kolay.evet batıklar oluyor deri altında kalıyor ama agdadan jiletten daha az.sir agdayla almak istiyorum ama olmuyor tek başıma.
Bu arada bişey sorucam.sir agdaya başlayalı 6 ay oluyor bacaklarım için.azda olsa varizlerim vardı hafif belli olan.onlar şuan çogaldı ve genişledi belirginleşti agdadanmı acaba.

ya arkadaşlar ben normalde bikini bölgemi felan sir ağdayla aldırıyorum da sir ağdadan sonra kararma oldu, aşırı derecede moralim bozuluyor. eldivenle almaya alışsam sir ağdayla aldırmasam zamanla geçer mi o kararma ? bir de geçenlerde biraz uğraştım bikini bölgemi eldivenle almaya üst kısımları ve kasık taraflarında olanları yoldum bir güzel ama aşağı kısımlara doğru inince canım acayip acıdı yapamadım.. birkaç kez denesem alışır mıyım sizce ?

tatlim belki tüyleri yanlis tutuyorsundur eger kil köklerine yakin tutarsan tüylerini daha az aciyor ve kesin kökleriyle geliyorlar ben sahsen böyle yapmaya calistim canim daha az acidigini fark ettim ben tüm bikini bölgenimi alabildim:lepi: sadece biraz fazla sürdü ilk yaptigimda nice tüysüz günlere insallah:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…