Ameliyat eldiveni ile tüy alma

ya arkadaslar simdi en cok merak etitgiim sey sudur bu eldiven ayni agdag gibi kökten mi aliyor yani 3-4 hafta kil tüy cikmiyormu ?? bu soruma cevab verirseniz cok sevinirim ya

bende öyle alıyorum annem öğretmişti bir de ufak caplı bir arastırmada makine falan kullanmayın diye duymuştum jilet ve tüy dökücü köpüklerede karşıyım çünkü kesiyor. eldiven cok acıtıyor benim fikrim ama temiz işe yarıyor. ağda daha cabuk biter eğer başkası yapıyorsa ama acısı çok makinede aynı şekilde çok acıtıyor değdiremiyorum bile bende eldiven kullanıyorum ama dura dura 5 dk da bitmiyor maalesef acı yapıyor bende ama kıl tipine göre değişir benim fikrim ve kökten koparması çok iyi temiz oluyor. hemen gelmiyor tavsiye ederim birde şöyle birşey deneyin baş parmak ve işaret parmağını kesip parmaklarınıza takın öyle daha kolay tüm eldiveni giyerseniz elinizi cok rahat hareket ettiremeyebilirsiniz iki parmağınıza takmanız yeterli eldivenin parmaklarından kesip :)

iila eczanelerde satılanlar mı olmalı?

daha bast yapılılar var onlardanda aynı performansı alabilir miyiz

iila eczanelerde satılanlar mı olmalı?

daha bast yapılılar var onlardanda aynı performansı alabilir miyiz

doktor eldiveni olması daha iyi çünkü tutuş gücü var yani kaymıyor birbirine sürtünce bile kaymıyor o yüzden en işe yarayanı o daha basit yapılısına gerek yokki hastanelerden bile isteyebilirsiniz annanem öle yapıyodu ahaha eczanelerde 1-2 tl civarı satılıyor 1 çift eldivenin tum parmaklarıda 5 kullanımlık yani 20 gunde bir temizlensenz 3 ay bi cift eldiven yeter :)

ya arkadaslar simdi en cok merak etitgiim sey sudur bu eldiven ayni agdag gibi kökten mi aliyor yani 3-4 hafta kil tüy cikmiyormu ?? bu soruma cevab verirseniz cok sevinirim ya

tuyleri yoldugun için kökten alıyordur zannımca
zemuszemus

o zaman ilk durak bir eczane

umarım işe yarar çok yakmaz can mafoldumben

rica ederim canım valla ben eczanedende almadım bi ucuzluk pazarı vardı orda gezerken görmüştüm ve almıştım farkı vardır elbet olmazsa bende eczaneden alıp deneyim=)

hiç tırsmayın bir iki bir iki belki böle cok az acı cekersnz ama agda dan daha az acıtıyor ve makineden :)

bende bugün ilk defa eldiven mucizesini denedim şekerlerzemuszemus epilasyon aletinden ve ağdadan cok daha iyi en azından daha az acıyo tavsiye ederim köküyle geldiği için zor cıkar sanırım güzel bi buluş tecrübeylen sabittir ohh be kurtuldum kıldan tüyden :teytey::sm_cool:

hadi gözün aydın ben ilk ona başladığım için o bile acı geliyordu ama makine ve ağda da denedim şimdi şükrediyorum ohh kaydirigubbakcemile2 arkadaslar iki parmağı kesip parmaklarınıza takın. 1 çift eldiven 20 gunde 1 temizlenseniz size 3 ay yeter . sadece baş ve işaret parmağını kesip parmaklarınıza takın eliniz daha özgür ve rahat oluyor ve daha iyi alıyor. ben yıllardır öyle yapıyorum. sizde öyle yapın çok rahat olur eliniz özgür ve daha az güç harcayarak çekiyorsunuz eliniz özgür olduğu için :1rolleyes:

bnde koltuk altı ve bikini bölgesini jiletle alıyodum daha sonra koltuk altımı eldivenle almaya başladım ama bikini bölgesi ni alamıyorum çok acıyo ya lütfen başka bi çözüm varmı ağdada çok actıyo

jiletle almak çok büyük hata ya kökleri falan kalınlaştırıyor (( valla aynı etkiyi daha acısız yapcak bişey olsa bende denicem ama sanırım en acısızı gerçekten eldiven kullanmakmış ağda ve makine denedim cok feci. özellikle makine işgence ötesi. eldiven devam valla :))zemuszemus

sağol canıma.s.

uyguladıktan sonra yorumlarını yazarsan sevinirim

ben hala tırsıyorum çünkü
delikafadulden

kizzz navb halen tirsdigim icin denemedim deme neler kacirdigini bir bilsen kafana taslara vurarsin keske daha önceden yapsaydim diye:roflol: yani fazal aci cekmeden kolayca zahmetsizce tüyleriden kökten kurtulmak varmidir derdim evelden ama varmis arkadaslar Eldiveni kesinlikle tavsiye ederim süper birsey annemden dogmus gibi tertemiz oldum bu kadar basit odlugunu bilseydim hic agdaya bulsmazdim ilk zamnalarda birsey sorcam yillardan beri kullana arkadaslar eldiven kökten alyior yani agdag gibi acaba azaltiyordami bunu cok merak ediyorum ya ???
bunun haricinde süper cok memnunum mucize cözüm eldiven bitti o caresiz günler :teytey::sm_cool:sırnaşık şey

kesinlikle ağda dan farksız canım. azaltıyorda ustelik sert cıkmıyor da. yani aynı ağda gibi tek fark daha az acı veriyor ve eldivenle koparıyorsun. ama tavsiyemi dinle iki parmağı kes parmaklarına tak. eldiveni tümden giyersen rahat edemezsin. ben öyle yapıyorum öyle kullanıyorum yıllardır. ellerin daha özgür oluyor ve sıkılmıyorsun :)):1rolleyes:

Ben de eldivenden çok memnunum. Benim kıllarım sert ve kalındı (jilet yüzünden). Makina beni acaip kızartıyor. Eldiven ne acı ne kızarıklık yaptı. Ama uzatmak zorunda olmak kötü. Gerçi ilk defa kullandım, ne kadar uzaması gerekiyo bilmiyorum. Bir akrabamın tüylerini bu yöntemle ala ala tüyleri azalmış, herkeste olur mu bilmiyorum. Keşke bende de olsa azalma ah mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…