Amasya'da Rahim filmi

DilekHanim

Beklemek bir ümit, bin endişe.💫
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2022
1.237
484
29
Arkadaşlar aranızda Amasya şifa tıp merkezinde yada Dr Gülbin Yıldıran muayenehanesinde rahim filmi çektiren var mı ?

Bence özel hastane ye gerek kalmadan Osman Fadıl kara var devlet hastanesi de çok iyi bir doktor ben ondan çektirdim çok rahat ti ve ücretsiz

Nasıl bir yol izlendi nasıl randevu alınıyor
Osman Fadıl hoca var randevu almadan muane olmaya gidebilirsin zaten rahim filmini o çekiyor benim bi buçuk sene çocuğum olmuyor du çikolata kisti de vardı dokotr a tüplerim tıkanık olabilir mi dedim rahim filmi çekelim dedi kan falan aldılar anestezi gördü onayladı yatış verdi ağrısız bir şekilde çektiler

Osman Fadıl hoca var randevu almadan muane olmaya gidebilirsin zaten rahim filmini o çekiyor benim bi buçuk sene çocuğum olmuyor du çikolata kisti de vardı dokotr a tüplerim tıkanık olabilir mi dedim rahim filmi çekelim dedi kan falan aldılar anestezi gördü onayladı yatış verdi ağrısız bir şekilde çektiler
Birgün içinde mi oluyor bunlar

Cok soru sordum pazartesi rahim filmi cektircem anestezi nasıl veriyolar damar yolu mu aciyorlar
Hakinizda hayırlısı olsun inşallah tıpkı ameliyat olakmis gibi giydiriyorlar ameliyathane ye götürüyorlar bana nasıl verdiler bilmiyorum ya damar yolu açıyorlar zaten serum veriyorlar anestezi de ağzıma buhar şeklinde bişey verdi içine çek dedi iki saniye sonra bayılıyorsun aynı gün içinde taburcu ediliyor zaten birazcık kanma oluyor ler halinde başka bir şey de Yok

Hakinizda hayırlısı olsun inşallah tıpkı ameliyat olakmis gibi giydiriyorlar ameliyathane ye götürüyorlar bana nasıl verdiler bilmiyorum ya damar yolu açıyorlar zaten serum veriyorlar anestezi de ağzıma buhar şeklinde bişey verdi içine çek dedi iki saniye sonra bayılıyorsun aynı gün içinde taburcu ediliyor zaten birazcık kanma oluyor ler halinde başka bir şey de Yok
Bı rahim filmi için bu kadar şey yaptıklarını bilmiyodum

Sedyeye uzanıp anesteszi veriyorlar zaten on dk falan iş bitiyor yavaş yavaş kendinize geliyorsunuz normal hayata dönüyorsunuz sadece kasık ağrıları oluyor lekelenme olmamıştı bende özelde yaptırdım ben anestezili burdaki devlette anestezi yoktu korkulacak bir şey yok anestezili işlem için söylüyorum hakkınızda hayırlısı umarım bir sorun yoktur

X