Amasraya gidennn varm nas biyer

manolya85

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
199
0
38
selam kıslarrr baktım ama bulamadım amasrayla iligl iyazı.. biz eşimle agustosta amasraya gitmek istiyoruz.. bu apart evler oluyomuş. onlar nası oluy ofiyatları nası bilen varmı. yada bildiginiz otel varmı.... amasraya gidennn varmııı??? kararsız kaldık antalya sıcka olur diye düşünüyorum oyuzden istemiyorum kapalıyım çünkü ben çok sıcakta olmasın amasra gene serindir herhaldeee......:smiley-cool:

saoll canım baktım orayada .. aradım bi kaç yeri 100-150 diyolar apart ev bize büyük zaten küçük bi pansiyonda olur. gezce znasılsa yatmadan yatmaya gelirizz.. bi yer buldummm bakalım. 50 ytl didi inş.. araştırıyorum.... saoolll

geçensene benim eltimler gitmişlerdi amasraya
çokta memnun kaldılar. bu sene yine gidersek oraya gideriz diyorlar ama ben eşimi ikna edemedim. orası serin olur diyor benimkideKötü Kazen

Canım bende 3-4 defa gittim amasraya.Hatta daha ileriye geçip çakraz ve kuracaşile gibi sahil kasabalarınıda gördüm.Zaten perininde dediği gibi orayı bir kez gören bir daha gitmek ister.Doğa ile deniz bütünleşmiş gibi gerçekten oralarda.Ayrıca temmuz sonu ağustos başı giderseniz denizin tam zamanı olur.Ayrıca kapalı isen akdeniz ve ege ye göre daha rahat edeceğini umuyorum.Ben her gittiğimde çok memnun olarak döndüm.İnşallah sende memnun olursun.

teşekkür ediyorummm saolun evet biras da kapalı oldugum için orayı tercih ettim. inş. menmun kalırım. ıssız yerleri varmış denize girmek için.. bakalım eşim botla götürürüm sen idiyoo

geçen yaz gittim bende ama akdenız e alışık oldugumdan bana pek cazip gelmedi.sıkıldım bıle dıyebılırım.ama doğayı seven bırıysen sıkılmazsın. manzarası cok güzel.aama dedıgım gıbı ben begenmedım sıkıldım orada.

Heryıl gideriz biz amasyaya,çakrazı çok severim bend einkuma bayılırım..
Biz 5 senedir gideriz ve kaldığımız tek yer Grant kirazlar
Oramın içinde tepede denize tepeden bakıyor
havuzu denizin üstünde
harkulade bir yer
tavsiye ederim...

çok güzel bir yer amasra tavsiye ederim
çok uzun yıllardan beri gideriz eskiden şimdi olduğu gibi değildi
daha az kişivardı ama şimdi tam bir gidilecek yer

amasra gerçekten çok güzel.
biz ankaradayız
günübirlik denize girmek balık yemek için bile tercih edilebilir bir yer.
havası boğucu değil, sakin...tavsiye ederim.

Yakin bir havalimani varsa bende seneye gidiyim cünki Gülseminin koydugu resimlerde gördügüm kadariyla harika gidip görülmesi gereken bi yer

ben bartınlıyım dolayısıyle iyi bilirim akşamları serin bi yerdir
ayrıca çoğuda pansiyon vardır apartlar öyle sandığınız kadar çok değildir
şirin küçük ama güzel bi yerdir
canlı balık restoranında dünyaca ünlü bi salatası vardır
tahta eşyalar satan bi çarşısı var
kalede bi çay bahçesi var tam karşısında tavşan adası var dürbünle izliyebiliyosunuz
fiyatlar nasıldır bilemiyorum çünkü ereğliye evlendim artık ama yazın çok insan orayı ziyaret eder ve memnun kalacağınıda eminim

Yakin bir havalimani varsa bende seneye gidiyim cünki Gülseminin koydugu resimlerde gördügüm kadariyla harika gidip görülmesi gereken bi yer

canım havalimanı en yakın ankara veya istanbuldur aslında var ama kullanımda değil yani anlican yakınlarda inmeyi düşünme uçaktan ne yazıkki

benimde ağbimgil gitti..bi çok videosu var bizde..anlattıkları kadar..ucuz şirin bi tatil kasabasıymış..ağbim tam memur adamın tatil yapacağı yer diyip duruyor..seneye bizde gitmeyi düşünüyoruz artık hayırlısı...

slm bende gecen sene gittim esimle kizimla amasraya cok sirin kücük bi yer biz eylülde gittik ve sicakti fiyatlarida uykun tam bi aile yeri bence biz üc gün kaldik ve yetti yani tavis ederim yani

Memleketim diye söylemiyorum ama güzel yerdir tatlicadiarzu
Ailece hos vakit gecirebilecegin,sakin,kücük ama huzur veren bir ortam..
Gidersen balik restoranina ugramayi sakin ihmal etme
Yillarca anlatabilecegin essiz bir lezzet tadacaksin..:sm_cool:

yıllardır her yaz gidiyorum, çok şirin minicik bir yer, denizi biraz soğuk gerçi ama bana çok huzur veriyor.

benimde baba tarafı bartın canım kesinlikle amasrayı tavsiye ederim çok şirin bir yerdir kafa dinlemek için süper ben gidemedim bu yaz ama bir hafta sonra oradayım şimdiden can atıyorum amasraya gitmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…