Amasra...toprak kokan şehir...

nes_li

Ömrümün sahibi
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
518
12
Bartına bağlı şirin bir yer olan Amasra,adaları,denizi,insanları,doğası ile güzel bir tatil mekanı..Rahmetli şarkıcı Barış Akarsuyun memleketi olan amasra gidip görülmesi gereken yerler arasındadır.yerimsenibensositososito

Kesinlikle katılıyorum. Ben de 2 sen önce arkadaşlarımla gitmiştim. Çok beğendik.
Herkese de mutlaka öneriyorum. Bu sene yine gitmeyi düşünüyorum. Kısmetse artık.

bizde bayrama gitmeyi düşünüyroz da önceden rezervasyona gerek var mı,kalabalık oluyo mu yani?

hmm bilemiyorm canım yazın nüfusü 2 katından fazla bile oluyor yine de rezervasyonda fayda vardır derm ben =) çok doğru bi seçimyerimseniben

merhaba yeni üyeyim daha ilk mesajım ama AMASRA YI görünce yazmadan edemedim. Amasra barış kokan toprak şehir cennettir Amasra ben de her sene mutlaka 3-4 gün bile olsa giderim. herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir yer havası suyu mavisi denizi balığı Barışıyla ....

en son 4 yıl önce gitmiştim sanırım
bayramda gene gideceğim günü birlik
Karabük'e giderim abim orda o da götürür beni Amasraya :)
Hamsi,salata ohhhhhhhhhhhh lokantaları süper ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…