Amacı nedir ?

Sekerportakaliii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
828
478
Merhaba arkadaşlar burda değişik fikirler çıkıyor aklıma takılan bir durum oldu sormak istedim:) ben öğretmenim küçük bir yerde yan tarafımızda da bir ilkokul var büyük bir okul ortaokulda bulunuyor içinde. Geçen sene binamızla ilgili bi sıkıntıdan dolayı o okula 3 ay kadar misafir olduk biz sabahçıydık onlar öğleci öğretmenleriyle pek karşılaşmıyorduk. Bi kaç hafta önce instagramdan beni birisi ekledi sabah uykulu gözle gördüm profil resmi baya yakışıklı ve öğretmen olduğu yazıyordu biyografide kim olduğunu anlamadım bende takip isteği gönderdim. Sonra hemen beni reddedip sildi bende dedim tanımıyorum herhalde beğenmedi sildi bakmadım bir daha. Bugün yine aynı kişi ekledi ve yine aynısını yaptı sildi beni anındanedense birden aklıma geldi geçen hafta o okula gittim her hafta evrak işim oluyor orda idare vs tanıyor beni. Müdürün odasındaydım bu kişide girdi beni görünce durdu baktı değişik ben hissettim oturdu sonra masada evraklarım duruyordu baktı vs. Ben tanımamıştım yine. Bugün ekleyince aklıma geldi siteden ismine baktım evet orda çalışıyor. Sizce amacı ne olabilir ekleyip siliyor çok değişik geldi bütün deliler beni mi buluyor diyorum yoksa benim mesaj atmamı sağlamak mı istiyor

Storylerde gezerken öneriler çıkıyor. Hızlı hızlı kaydırırken yanlışlıkla ekleyip geri çektiğim insanlar olmuştu. Belki öyle bir şeydir

Adam mal, küçük bir yerde de yapacak başka bir şey bulamamış. Sansar gibi etrafı izlemiş, isminizi bulmuş. Öyle deniyor işte, belki yazmanızı bekliyor. Ben olsam engeller geçerdim.

Aklınca oyun oynuyor

Stalklarken yanlışlıkla eklemiş olabilir,
Siz kabul edince tutuşup silmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…