Ama nasıl olur?

nlyhpgl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
135
138
Adet gecikmemin 54. Gününde olmama rağmen gebelik ve ovülasyon idrar testlerim aşağıdaki gibi. 54 gün sonra yumurtluyo olabilir miyim gerçekten :KK42:
image.jpg

Polikistik over varsa genelde böyle çıkıyor lh kiti. Geç döllenmeyse bilemicem tekrarla ama hamilelik olsa az da olsa çıkardı bnce

Adet olmaya başladığım günden beri hiç böyle bir gecikme yaşamadım. 35-42 günlük döngülerle hep adet olurdum. Ama bu ay ilk defa 54. Günü görüyorum. 6 ay öncesi (evlenmeden önce) gidip yumurtalıklarıma falan baktırmıştım. Bir sorun yoktu. Şimdi noldu hiç anlamadım. Aşağıdakiler de ayın 10-11 ve bugün yaptığım yumurtlama testlerim. :110::KK43:
image.jpg

yumurtluyorsun. ben adetliyken yani 5. günün de filan doktora gitmiştim yumurtan çatlamak üzere, biter bitmez deneyebilirsin demişti şaşırmıştım mesela.

0F183FA1-CCF1-47DE-9C9A-FCE02A9BDFDC.jpeg
Ayın 11 inde ve bugün yaptğım gebelik testleri. İkincisinde hayali de olsa bi çizgi var sanki. Ben mi yanılıyorum acabaa??

Aaa çok şaşırdım şu an :oha:
Evet bu ikinci gebeliğim mesela. ikisinde de ilk ay üstüne gördüm. Bu ikinci gebeliğim de biraz daha anladığım için test yaptırdım. adetime 1 hafta kala beta hcg de çıkmıştı.Doktora gittim adet mi düşük mü diye üstüne görüyorsun demişti. Enteresan işler :confused:

Adet gecikmemin 54. Gününde olmama rağmen gebelik ve ovülasyon idrar testlerim aşağıdaki gibi. 54 gün sonra yumurtluyo olabilir miyim gerçekten :KK42: Eki Görüntüle 2604335
Merhabalar. Acaba sonucunuz ne oldu? Ben de ayni durumu yasiyorum. Ama ben ovulasyon testi yapmadim. Idrsr testi de yalnizca benim gorduyum hayali cizgi cikti. Goz yanilmasi saniyorum. 56ci gunum bu. Kan sonucunuz ne cikdi?

Merhabalar. Acaba sonucunuz ne oldu? Ben de ayni durumu yasiyorum. Ama ben ovulasyon testi yapmadim. Idrsr testi de yalnizca benim gorduyum hayali cizgi cikti. Goz yanilmasi saniyorum. 56ci gunum bu. Kan sonucunuz ne cikdi?
Şöyleki, doktora gittiğimde o gün yumurtladığımı gördük. Doktor hemen folik asit ve yumurtanın tutunması için hormon ilacı verdi. Başka herhangi bir hastalık da söylemeyince çok rahatladım açıkçası. Ben de hala adet olmadım ama en azından artık ruhen rahatım. Gebe değilim. Sadece geç yumurtluyorum 🙂

Şöyleki, doktora gittiğimde o gün yumurtladığımı gördük. Doktor hemen folik asit ve yumurtanın tutunması için hormon ilacı verdi. Başka herhangi bir hastalık da söylemeyince çok rahatladım açıkçası. Ben de hala adet olmadım ama en azından artık ruhen rahatım. Gebe değilim. Sadece geç yumurtluyorum 🙂
10 gün geçmiş test yapsana varsa çıkar.

10 gün geçmiş test yapsana varsa çıkar.
Mmm bence yok. Yani ben kendimi öyle inandırdım açıkçası :KK33: içimdende hiç test yapmak gelmiyor. Şu son 3 gündür aynı adet olucakmışım gibi belirtilerim var.Kasıklarım ağrıyor. Göğüslerim fena. O yüzden gebe olduğumu düşünmüyorum:KK30:

X