Altus kurutma makinesi kullananlar acil bakar mı 😔

Ay tüh ya bende hic girmemistim keske girseydim kurutma makinesinde inanin farketmiyor suan bu modelin 9 kilolugu bayilerin elinde yok genelde bende bulamadim oldugum yerde baska markalara yonlendirdiler beyaz esya sektorundeki bir arkadasim soyledi 8 kg luk var 9 luk sikintili diye birde satış politikasi pahaliya yönlendiriyor eşekler

Olsun dert etmeyin siemens altusa gore daha kaliteli bir marka ben nasil olsa kurutma isi yapacak fikriyle fazla para vermek istemedim çamaşır makinesinide yeni yenilemistim cunku baktim herkes de memnun olunca 700 lirayada 4 yil daha garanti yaptirip aldim geçtim. Güle güle kullanın sizde hayırlı olsun

Çokk teşekkür ederim.benim de siemensi satan kişinin elinde altus 9 kg lık vardı yb modeli.siemensi iteledi eşşek herif.ben de yorumlarda farkettim marka farketmediğini altustan da çok memnun olan var.nasıl bi gafletse artık oldu olan.çok teşekkür ederim

Parca kalitesi cok daha iyidir siemensin. altusun kapagi falan dandik biraz plastik.. olsun daha uzun ömürlü olur karartmayin icinizi gule gule kullanin

Benımkı altus degıl ama hıcbırseyı pamukluya atmam
Bende birkere attım o programda yogun ısı verıyor bırcok sey cekmıstı
Suanda sentetık yada karısık program var onlara atıyorum sorun yok
Zaten o pamukluya atınca hersey o yogun sıcaklıktan kırışık cıkmıstı
Pamuklu atlet ıc camasırını bıle o programa atmayın
Onu hıc kullanmayın
Tuşların oldugu bolgenın resmını atarsanız yardımcı olalım

EVet onu bnde farkettm yazdimda burda arkadaslara kot programi veya sentetik olani kullniyorm her zaman kot harika kurutuyor pamukluyu acmiyorm bile artik

EVet onu bnde farkettm yazdimda burda arkadaslara kot programi veya sentetik olani kullniyorm her zaman kot harika kurutuyor pamukluyu acmiyorm bile artik
Merhaba bende altus almayı düşünüyorum hala memnun musunuz siemens alacaktım ama aşırı pahalı iki altus makine alırım kafasına girdim

Ya sorununuzi çözmenize çok sevindim ben 3 senedir kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum. Ama korkudan kurutmaya sadece çarşaf, havlu ve temizlik bezlerini arıyorum.
İlklerde eşimin her şeyi küçüldü ve yamuldu
Acaba sizin gibi kot veya sentetik kullansam düzelir mi

Deneye deneye kullanması öğreniliyormuş cidden şuan bizde hic sorun olmuyor. Bu arada sürekli günlük de kullaniyorm ona sardım bu 3 programda da skntı olmadı ama kot programini acmiyorm artik .. pamuklu dolap kuruluguna daha 1 defa bile atmadim korkudan o vakalardan sonra
Havlu ve kalin seylerle tisort vs atmamak lazim onlar erken kurudugundan cekiyor ben atiyorum ama tisortleri erken aliyorm oyle yaptiysam birdaha sikinti yasamadim .. sadece bebek kiyafetlerinde sikinti yaratacagni dusunuyorm hala ayri kurutmak lazim kizima hep buyuk aliyorm bir miktar cekiyor bazisi cunku ama abisininkilerde ve bjzde hic sikinti yok

Korkmayin kullanin gitsin once degersiz seyleri atin hani ev tipi olanlari falan dünya malı noluyosa olsun dedim ne varsa doldurdum ben gözden cikarinca çekmiyoruz ulen dedi camasirlar zaar kullana kullana sikinti yasamadim birdaha çözdüm işi boaverin sizden kiymetli degil atın gitsn

Bende kendi makine ve marka
Bı de öyle deniyim tişörtleri
Bebek kiyafetlerini hep attım büyük büyük alıp.
Teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…