alttan muayene zararlı mı???

hiçbir zararı yok canım bana da herkes kızıyordu niye alttan baktırıyorsun diye doktora söyledim alttan muayenede en ufak bir kılcal damar kanaması vs.olsa önceden anlaşılabiliyormuş.12.haftama kadar alttan baktı hep.aklını karıştırma bişey olmaz Allahın izniyle.

arkadaslar öncelikle merhaba ben 1senelik evliyim bebegimiz olsun istiyoruz tahlil yaptırdım kanda bebek cıkıyo ama ultrasonda görünmüyo alttan muayne ettiler orada bebek bi görünüyo bi görünmüyo sastım bana yardımcı olurmusunuz sizce hamilemiyim :çok üzgünüm:

ARKADAŞLAR alttan muayene bana çok ilkel ve garip geliyor.Ve alttan muayene eskiden varmış düşük tehlikesi yapıyor.Acele etmeye ne gerek var.Ben doktora bile 3 aylık olmadan gitmedim.Adet kesildikten 1 hafta sonra test yaptım ve öğrendim ki hamileyim.O kadar kurcalatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

bencede ....alttan muayeneyle bebeğin düşmesinin ne alakası var.....rahim ağzı nerdeeeee o aletler nerdeeee.... düşmesi için rahm,n içine girmesi lazım...kadın genital bölgesini internetten bir inceleyinn....

bende 13 hatalık hamileyim ve iki sefer doktora gittim ikisindede vajinal ultrasonla baktı doktor düşük riski olsa niye baksınlarki öyle değilmi? Kimse bu konuda tereddüt etmesin bence

canım bencede merak etme bir zararı olduğunu duymadım bende hamilelikte hiç alttan muayene etmeyen doktorlar olduğu gibi ilk üç bitene kadar alttan muayene edenlerde var

X