ALTTAN MUAYENE NASIL BİRŞEY

Bana bi hap verdi 1450 tl ye aldım ladyfert ismi sen ne kullandın

ya hayır sakın. hiç korkmana gerek yok. bak ben kanıtıyım. bir de benim ileri derecede pcos var. ona rağmen hamile kaldım ben
Hormon testlerim çıkınca mı belli olacak acaba ileri derece mi derecesi ne ne zaman oluşmuş belli olur mu acaba bugün heyecandan hiçbirşey anlamadım. Polikistik över yumurtalık tembelliği dedi direk ulturasonda. İlaçlar yazdı işte hormon testi mi verdim sonuç a göre mi derecesini falan söylüyor lütfen beni aydınlat

ultrasonda anlaşılıyor ileri seviye mi değil mi.. hormonlar da önemli ama. insülin direnci var mı, tiroidlerde sorun var mı bakılması lazım.
polikistik over genetik bir hastalık. metabolizmada bir düsüs olunca hemen kendini gösteriyor. benim ilk 2018de çıkmıştı. annemde de varmis. bildiğin genetik yani ama öyle çok kafaya takma en kötü yumurta takibiyle hallolur insallah. unutsuz olma

Nw önerdi doktorunuz. Genelde beslenme yediğiniz içtiğiniz kilo vermek çok önemli pcosda
üç dört tane hap yazdı onları yarın alınca söylerim. Birde fiyatı 1500 olan bi hap önerdi onu aldım üstünde pkos ve infertilite yani gebe kalmaya yardımcı gibi bi ilaç olduğu yazıyor anladığım kadari ile. İdeal kilomun üstündeymişim biliyordum zaten evlendikten sonra çok kilo aldım boyum 160 kilom 70 e gidiyor şuan. Kilo vermem lazımmış acil bir şekilde. Çok meyve yemeyecekmişim akşam 8 den sonra yemek yok iki dilim ekmek sadece günde. Maksimum 55 ve 60 arasına kadar düşecekmişim yürüyüş sağlıklı beslenme dedi. Hsg de istedi ama ben yanaşmadım çünkü daha yeni evliyim bir yıl da böyle denemek istiyorum. Hsg nin fazla ilaç kullanma işte genetik hastalıklar veya büyük hastalık yaşayanlarda falan çok sık görülüyormuş Allah’a şükür daha yaşamadım öyle bişey ve ilaç yutmayı asla sevmem. Tabili gerekirse çektireceğim o ayrı. Hormon için kan aldı pazartesi sonuç çıkacak ona göre daha ilaç yazacakmı veya ne önerecek biraz daha üstünde dururuz. Şuanlık böyle

Hiç ileri veya yeni bile demedi. Ve çok şaşkınım her ay düzenli adet olduğum halde başıma gelmiş olması Tokat gibi çarptı yani. Doktor da genetik dedi

Kızlar bir yıldır çocuğum olmadı hiç gebe kalamadım yarın için randevu aldım bugün adetimin 2. Günü çok heycanlıyım acıyormu nasıl oluyor. Nasıl yapıyorlar bir bilgi verin nolur
Sevişirken acımadığı gibi ultrasonda da acımaz no panik

Peki sana ne ilaç yazdı bana vitaminler ve ladyfert yazmış ama kimsede görmedim
bana sadece pikassos yazdı işte multivitamin olarak. onu hep düzenli kullandım. içerisinde inositol var. pcosta önemli inositol kullanımı.

tedavi olduğum ay 5 gün kullanmam için femara vermisti. 5 gün kullanıp bıraltım ülacı ve 3 tanesi oldun 5 yumurtam oluştu. ama dediğim gibi döllenme olmadı. sen yine doktorun söylediği gibi devam et. hiç duyöadım ladyfert i. sen söyleyince internetten baktım içeriği pikassosa benziyor. inşallah güzel sonuc alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…