altınoluk ve çevresi

xfundax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
7
0
ya arkadaşlar iki aile ile birlikte kalabileceğimiz ekonomik ev ya da pansiyon var mı?şaştım kaldım kayboldum internetin içinde balıkesire yeni geldik...ayvalık altınoluk küçükkuyu bu civarlara gitmek isteriz bi bilgisi olan şu mübarek ayda sevindirsin lütfeeeeen
:KK53:
:KK58::KK59::KK74:

kalınacak yer bilmiyorum ama akçaya mutlaka gidin derim denizi süper altınoluğa çok yakın..

Merhaba ben altınolukluyum.Altınolukta günlük ev kiralayabilirsiniz.Zaten içleri full eşyalı size sadece yemek masrafı kalır günlük ücretleri ise 50-150 tl arası altınolukta tüm emlakçılarda günlük kiralık ev var siz altınoluğa gelin zaten emlakçılar merkezde.Başka merak ettiğiniz birşey varsa sorabilirsiniz

bizde yeni geldik 5 günlük tatilden. akçay altınkumda bir ev kiraladık, internetten bulduk, günlüğü 65 tl di. konuştuğumuzda 40 tl ye indirdi, gayet güzeldi, denize mesafesi yürüyerek 10 dakikaydı. biz çok memnun döndük, internetteki reklamında mayonu al gel demesiyde doğruymuş cidden, çünkü evde herşey vardı, tertemizdi cidden.. inşallah gönlünüze göre bulursunuz sizde.. iyi tatiller şimdiden canım..

X