Altındöken'in annesi, "Oğlum öldü, niye gömdürmüyorsunuz? Çöpe mi atayım?"

Kesinlikle babayı taklit ediyor orada..

Ama onlar utanmıyor maalesef,geleceğin şiddet yanlısı emin adımlarla yetişiyor işte..
Bırak utanmayı gülüyorlar,çocuk ta diyor ki demek ki iyi birşey yaptım,devam ediyor.Aklıma komşumuzun çocuğunun eşekoğlueşek demesi geldi.Annesi kızdı söylediği sözden dolayı.Çok ayıp,bir daha duymayayım öyle bir söz dedi.Çocuğun dediği,madem kötü ,İnek Şaban söyleyince neden gülüyorsunuz o zaman.Çocukların büyükleri taklit ettiğine ait bir söz.Masum görüyoruz izlerken ama çocuklarda yarattığı etki farklı.

Aynen bu bir çocuk istismarı. Bu çocuğun düzgün bir birey olma hakkı elinden alındı. bu çocuğun 15 20 yaşında doğru düzgün bir adam olma ihtimali çok düşük. Şu kadınların o çocuğa adam gibi bir eğitim verme imkanı zaten yok.

Çocuk birebir taklit ediyor herşeyi,ellerine dikkat mesela acayip kullanıyor orada.

Bir .çocuk evde anne babasının iyi yönlerini almalıki,bu tarz vakalara gerek kalmasın..
Şimdi onlar gülünce oda dmekki güzel bişi dedim ki gülüyorlar mantığı güdüyor oysa o sözlerin ne anlama geldiğni bilecek yaşta bile değil..Belkide oyun zannediyor yaşananları..

Çocuklarımizi fanusun içinde yetistirelim biz dr bari.

Fanus çözüm değil,o zamanda kendine güveni olmayan asosyal çocuk olurlar.
İyi bir eğitim çocuğun hayatında her zaman artı getirir..
Olmadımıda böyle şiddet yanlısı olurlar..

Bunların kendilerine hayrı yok,birde çocuğa nasıl bir eğitim verebilirlerki..

bunlar ne biçim insan. çocuğun ağzından hayırlı bi kelime çıkmıyo. anlamını bilmiyoki kimden duyduysa iyi bişey sanıp söylüyo. böyle çocukmu yetiştirilir. resmen serseri olmuş çocuk
Bence daha da kötüsü çocuk anlamını biliyor. Çünkü bir yerde kıza vücut diliyle ifade de ediyor, kendi kasık bölgesini gösterip.

Bence daha da kötüsü çocuk anlamını biliyor. Çünkü bir yerde kıza vücut diliyle ifade de ediyor, kendi kasık bölgesini gösterip.

ben izleyemedim, nasıl ya.

geçen bizim iş yerinde bir kaç arkadaşın çocuğu kavga ediyor, kreş çıkışı.
kimse de çocuklara yapma etme demiyor.
en sonunda biri dedi ki "ya kusura bakmayın, bizim çocuk kavgayı bilmiyor da, en azından bu ortamda öğrensin diye ses etmiyorum", sonra baktık tüm veliler o fikirde.
çocuklarını o kadar naif yetiştirmişler ki, çocukların kavgası da zaten kavga gibi değil.

şimdi bu çocuğun yetişkinliğinde olacağı kişi ile tüm toplum uğraşacak, sen istediğin kadar kendi evinin önünü temizle, olmuyor ki...

Hani erkekler gösterir ya al bunu manasında, o şekilde bir hareket yapıyor.
Aynen bu çocuk büyüyünce de kabadayı bir şey olacak.

bi anne çocuğun kaba kuvvet göstermesinden, küfür etmesinden ne haz alır aklım almıyor!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…