Altın insana verilen değer midir?

ayy altınla bozmuş millet kafayı
içinden gelen,gönlünden kopan takar,kopmayan takmaz
hiiiiiiç umrumda olmaz
ne bir bilezikle altınla zengin olurum,ne de bir bilezikle altınla batarım

mühim olan altın değil canım...mühim olan aynı değeri vermek...bi taraf ezilirken bi tarafı yükseltmemek

canım eltin doğru yolda kendini agırdan satıyor daima kocasının ve ailenin gözünde önde olacak.sen benim gibi konuşkan ve doğal yapınla cok d adeger görmiceksin neden çünkü biz zaten insanlar için cantada kekliğiz sorun yapamyız huzur bozmayız..bu arada altın bence d eboş ama nasıl olur d adüğün resimlerin boş olur bi set bile takmadılar evlenirken sen ve ailen seyirci mi kaldınız?hayır cok fakirlerse ona nasıl takıldı bence birazcık değiştir kendini hakkını ara.

Kızlar size kesinlikle katılıyorum iyilerin kıymeti yok.kaprisli ve kıskançlar değerli olmuşş.yazık yaa

Bence bir kadinin yaptigi fedakarlik, verdigi emek kesinlikle altinla ölcülmez...

Neye yarar be güzelim kollarin bilezikle dolu, saray gibi bir evde oturuyorsun ama huzurun yok!!!

Takilan altinlar kadina verilen degerse hepimizi bastan asaga altinla donatmak lazimkaydirigubbakcemile5

Takma bunlari insan ne yaparsa kendine yapar:1hug:

her fırasatta soylerkaynanam setı kaynım aldı dıye.yanı kaynımın parasıyla aldılar.benım kocamında parası olsaydı alınacaktı demekkı

canım seninle aynı şeyleri yaşadım ve çok üzüldüm bende konuşkan ve güler yüzlüyüm eltim değil ama kaynanam ona daha düşkün ben doğum yaptım bebeğime takı taktı eltim doğum yaptı ona gitti kalın bir bielezik taktı ilk zamanlar bende kafaya takıyordum ama artıkkk amannnnnnnnn ne halleri varsa görsünler diyorum ama iyiler değerli olmuyor malesef eltim bişey olunca hemen ortalığı ayağa kaldırır ama ben hiç bişey yapmam sakin kalırım ama o daha kıymetli sen bence hiç bir şeyi takma eşinle mutluysan gerisi önemli değil

arkadaşım bu altın meselesi değil, değer meselesi de değil... tamamen görgü meselesi...bırak eltine metre metre altın taksınlar sen o güzel görgünü muhafaza et... gerisi gelecektir...

mühim olan altın değil canım...mühim olan aynı değeri vermek...bi taraf ezilirken bi tarafı yükseltmemek

vallahi o da hiç önemli değil
herkes ektiğini biçer
bana ne kadar değer veriyorsa bende ona o kadar değer veririm olur biter

aslında sen güleryüzlüsün ve senin daha değerli olman gerekir yani genelde öle olurda aman yaa bu eltilik ilişkileri çok kötü ya inşallah eltim olmaz benim ki allahın izniyle öyle görünüo inşallah canımm ya kaynananlar çok ayıp etmiş ona tak buna takma ne bu yaaaa sonuçta sende gelinsin tepki göster ağırlığını koy

canım yaa üzüldüm şimdi çok kötü yapmış bunlar...sana bişey soracam peki o diğer değer verilen kişi kayananlarla arası nasıldı

sen sen ol, boşver eltini.
zaten bu eltilerin nedir alıp veremedikleri bilmem.
altınmış bilmem neymiş hepsi zamanla olabilecek şeyler. ama insan her zaman insan olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…