Alt ast

Tugba220

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
563
172
Alt 234 ast 312 hiç böyle yüksek çıkan var. Mı çok korkuyorum hamile de değilim

merhabalar geçmiş olsun,bende alt değeri yüksekliği için gideceğim bu hafta.ne söylediler sizin değerleriniz için?

Merhaba öncelik ilk akla gelen bu dönemde hasta olup çok tazla ilaç içtiniz mi ? Daha sonra zayıflama vs sebeplerle bitkisel şeyler tüketiyor musunuz? Bitkisel bu tarz karışımlar oldukça değerleri yükseltiyorr. Ve son olarak bir hastalık belirtisi olabilir. Benimde karaciğer enzimlerim yüksekti. 3 farklı şehir 3 araştırma hastanesi onlarca devlet hastanesi 7 yıl süren araştırma, çeşitli kan testleri, idrar testleri, 2 biyopsi 4 inceleme sonucunda otoimmün hepatit tanısı koyuldu. Bu illa sizde olacak diye değil kendi deneyimimi paylaştım. Ve bir noktayı atlamışım. Yemek düzensizliği yağlı yemekler de yükseltiyor. Eğer bitkisel bir şey veya ilaçtan kaynaklanmıyorsa doktor kilo vermenizi ve diyet yapmanızı söyleyecek. O sürecin sonunda hala bir değişiklik yoksa o zaman başka testlere geçer diye düşünüyorum. Yazdıkça yazıyorum ama birde alkol tüketiyorsanız ara verin bu dönemde

Yakin zamanda adeno virus gecirmis olabilir misiniz? Yetiskinlerde basit grip gibi geciyormus genelde ama cocuklarda karaciger enzimlerini bozuyor ve cok daha agir seyrediyor

Merhaba eşimin (erkek) son kan tahlillerinde alt 224 ast 93 çıkmış. Kendisi tip1 diyabet hastası. Acaba böyle bir durumla karşılaşan var mı? Biraz araştırınca hep hamilelik döneminde yükselmiş genelde insanların. Böyle bir durumla karşılaşan varmı? Geçen sene tahlıllerinde sınırdaymış değerler.

İlk düşünülen sağlıksız ve yağlı beslenmedir. Beslenmesine dikkat edip yürüyüş yapmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…